Brněnský veletrh cestovního ruchu GO 2013 přinese zajímavý doprovodný program věnovaný také Asii

Brněnské výstaviště bude ve dnech 17. 1.–20. 1. 2013 hostit mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu Go 2013. Představí se na něm nejen novinky z oblasti cestování za hranice ČR, ale doprovodný program zájemcům přiblíží také např. některé asijské země, jako je Indonésie, Malajsie, Indie a Bhútán. Kromě promítání doprovázeného vyprávěním cestovatelů z CK China Tours, vás do Asie přenesou také taneční vystoupení skupiny Trn v oku, která předvede tradiční asijské tance.

„Prostřednictvím promítání s vyprávěním a ukázkami asijských tanců chceme návštěvníkům veletrhu přiblížit krásy a zajímavosti asijského kontinentu a inspirovat je tak k případné cestě za poznáním jiných kultur,“ dodává k doprovodným programům RNDr. Miloš Podpěra, ředitel cestovní kanceláře China Tours, která se specializuje na poznávací zájezdy do Asie.

Doprovodný program zaměřený na Asii proběhne v sobotu 19. 1. 2013 od 11 hodin. Jan Pospíšil, programový manažer CK China Tours, návštěvníky zavede do Indonésie a Malajsie. V 15 hodin se pak budou moci s Barbarou Andelovou, programovou manažerkou CK China Tours, vydat do Bhútánu a Indie. Obě přednášky doplní svým vystoupením taneční skupina Trn v oku ukázkou originálních tanců z dané oblasti. Pokud by vás po programu zajímaly další informace o cestování do Asie, můžete se zastavit u stánku CK China Tours 002A v pavilonu F.

Pokud byste chtěli zůstat v Asii o něco déle, zveme Vás do brněnského klubu Karavanseráj, kde 31. 1. 2013 od 18:30 proběhne promítání z cest po Japonsku. Svým vyprávěním ho doprovodí japanolog Pavel Jurečka. Vstupné je 40,- Kč a v ceně je zahrnut i kvalitní lístkový čaj.

Informace pro média:

China Tours je cestovní kancelář zaměřená na poznávací zájezdy do Asie. Vznikla v roce 2001, zkušenosti v cestovním ruchu ale sbírá již od roku 1991. China Tours je členem profesního sdružení Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) a mezi její hlavní zásady patří organizování zájezdů v malých skupinkách, kvalitní průvodci a originální programy. Více na http://www.chinatours.cz/

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Vendula Martinovská
Account Executive
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 513 052
E-mail: vendula.martinovska@stance.cz