Centrála Volksbank CZ se přestěhovala

V polovině dubna se centrála Volksbank CZ přestěhovala z Lazarské ulice v centru Prahy do nově vybudované moderní administrativní budovy GEMINI na Pankráci v Praze 4. Součástí nové centrály Volksbank CZ je také další obchodní místo Volksbank Praha - Pankrác. Celkový počet pražských poboček se tak zvýšil na devět.

„Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli přesunout centrálu Volksbank CZ na Pankrác, byla myšlenka jednodušší dostupnosti pro naše klienty a lepší logistické podmínky. Nová budova lépe vyhovuje současným vysokým nárokům spojeným s administrativou a technickými nároky moderní banky,“ odůvodňuje přesun centrály Johann Lurf, předseda představenstva Volksbank CZ, a dodává: „V místě nové centrály na Pankráci jsme také 20. dubna 2009 otevřeli novou pobočku, která přispěje k většímu pokrytí obsluhy klientů v hlavním městě.“

Vedoucím pobočky Volksbank na Pankráci se stal Matěj Ševčík. Zaměstnanci pobočky jsou klientům k dispozici od pondělí do pátku od 8 hodin do 17 hodin, ve čtvrtek je otevřeno až do 18 hodin.

Kontaktní telefonní čísla na zaměstnance centrály Volksbank se nemění, banka klienty v dostatečném předstihu již informovala o všech podrobnostech a změnách, které se provozu nového centrálního místa týkají. Provoz obchodního místa pro klienty Praha - Lazarská zůstává beze změny.

Nová adresa centrály a pobočky Praha - Pankrác:
Budova GEMINI B
Na Pankráci 129
140 00 Praha 4
 

Informace pro média:

VOLKSBANK CZ, a.s.
Volksbank působí na českém bankovním trhu od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG (VBI) se sídlem ve Vídni (www.vbi.at). Bilanční suma dceřiných bank VBI, které se nacházejí v devíti zemích střední a východní Evropy – v Bosně a Hercegovině, České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku, ve Slovinsku, v Srbsku a na Ukrajině – dosáhla v prosinci 2008 14,7 miliardy eur.

Na českém trhu je Volksbank CZ obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva a developerské společnosti. Nabídku bankovních produktů a služeb významně rozšiřuje také spolupráce s partnerskými společnostmi – VB Leasing, Victoria-Volksbanken pojišťovna a Immoconsult Praha. Volksbank CZ má nyní v České republice 57 obchodních míst.

Pro více informací kontaktujte:
verze pro tiskverze pro tisk