Český Facebook ovládli motýli, za 6 dnů jsou jich již více než tři milióny

Stále oblíbenější sociální síť Facebook zaplavily v Česku přívaly motýlů, které si mezi sebou posílají jeho uživatelé. V rámci jarní kampaně k designovému notebooku HP Mini 210 Vivienne Tam Edition, směrované především na ženy a dívky, spustila společnost Hewlett-Packard aplikaci „Pošli motýla a vyhraj“ v komunitní síti Facebook na adrese http://apps.facebook.com/posli-motyla/.  K dnešnímu dni, po šesti dnech od jejího spuštění, jich zde poletují již více než 3 milióny a právě v tuto chvíli poslalo alespoň jednoho jarního motýla více než 175 tisíc uživatelů sítě Facebook.

„Motýl je symbolem jara. Toto jaro je ovšem i symbolem našeho nového designového notebooku, který vznikl ve spolupráci s přední návrhářkou Vivienne Tam a proto jsme motýlí tématiku použili i při návrhu našeho proma, které jsme připravili ve spolupráci s mediální agenturou Attention!Media, ze sítě Omnicomediagroup“ uvádí k soutěži Petr Trešl, marketing manažer Divize osobních počítačů společnosti HP.

Odměny v podobě designového notebooku HP mini 210 Vivienne Tam se dočkají tři majitelky či majitelé největších sbírek motýlů k datu ukončení soutěže, které je stanoveno na 30. května 2010. Zároveň bude každý týden odměněn takzvaný „skokan/ka týdne“ designovou myší HP Wireless Mouse Vivienne Tam Edition.

Zároveň přibývá fanoušků stránky HP, kterých je v tuto chvíli více než 37 tisíc.

HP je společnost, která staví na plnění přání svých zákazníků, proto je pro nás velmi důležité být s nimi v těsném kontaktu. Jsme moc rádi, že oboustranná komunikace funguje například na naší stránce v rámci komunitní sítě, kde s námi takto mluví už více než 37 tisíc fanoušků,“ dodává Trešl.

Aplikace „Pošli motýla a vyhraj“: http://apps.facebook.com/posli-motyla/

Stránka HP v síti Facebook: http://www.facebook.com/HPCzechRepublic

Informace pro média:

O společnosti HP

HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Ondřej Peterka
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809
E-mail: ondrej.peterka@stance.cz
TK HP Mini 210 Vivenne Tam Edition I.TK HP Mini 210 Vivenne Tam Edition II.TK HP Mini 210 Vivenne Tam Edition III.Verze pro tiskVerze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskTK HP Mini 210 Vivenne Tam Edition I.TK HP Mini 210 Vivenne Tam Edition II.TK HP Mini 210 Vivenne Tam Edition III.Verze pro tiskVerze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tisk