China Tours zahájila spolupráci s PR agenturou Stance Communication

PR agentura Stance Communications podporuje od začátku srpna letošního roku cestovní kancelář China Tours, která se specializuje na poznávací zájezdy do Číny i celé Asie. China Tours má s cestami na tento světadíl více než desetileté zkušenosti a patří v České republice mezi často oceňované cestovní kanceláře. Hlavním cílem Stance Communications bude zvýšení povědomí široké i odborné veřejnosti o novinkách a plánovaných aktivitách společnosti.

„Rozhodli jsme se zintenzívnit naši komunikaci směrem k českým médiím a po zvážení všech možností jsme tuto oblast svěřili do péče odborníků z PR agentury Stance Communications,“ komentuje zahájení spolupráce RNDr. Miloš Podpěra, ředitel China Tours.


„China Tours je stabilní a profesionální společnost, která je odborníkem na velmi atraktivní turistickou oblast. Kromě poznávacích zájezdů nabízí např. také kulinářsky zaměřené cesty a podporuje řadu zajímavých aktivit spjatých se světem Asie. Tým China Tours odvádí profesionální práci, o které by se měla dozvědět také širší veřejnost. Zaměřit se na zviditelnění společnosti na českém trhu je pro nás výzvou a věřím, že v tomto ohledu splníme veškerá očekávání,“ uvedla výkonná ředitelka Stance Communications Jana Voňavková.

Informace pro média:

China Tours je cestovní kancelář zaměřená na poznávací zájezdy do Asie. Vznikla v roce 2001, zkušenosti v cestovním ruchu ale sbírá již od roku 1991. China Tours je členem profesního sdružení Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) a mezi její hlavní zásady patří organizování zájezdů v malých skupinkách, kvalitní průvodci a originální programy. Více na http://www.chinatours.cz/


Stance Communications, s.r.o., poskytuje komplexní služby Public Relations od roku 2004. Mezi její klienty patří bankovní instituce, úřady státní správy či mezinárodní nadační fondy. Agentura je od roku 2008 členem Asociace Public Relations Agentur (APRA), prošla certifikací Consultancy Management Standard ICCO a pracuje na základě etických a profesních standardů reprezentovaných především Stockholmskou chartou. Bližší informace na www.stance.cz.

Pro více informací kontaktujte: