China Tours zahajuje sezónu s novým webem, jeho přednosti využijí klienti i konkurence

Pro nadcházející sezónu 2015/2016 připravila cestovní kancelář China Tours, která se zaměřuje na poznávací zájezdy do Asie, nové webové stránky. Potenciální klienti mají nově možnost vybírat v přehlednějším a intuitivnějším prostředí, které kromě on-line rezervací nabídne i více informací o jednotlivých programech včetně rozsáhlé fotodokumentace. Součástí webu je však i unikátní redakční systém, který byl vytvořen s ohledem na specifické potřeby cestovních kanceláří s nabídkou poznávacích zájezdů. Jeho vývoj trval přibližně 6 měsíců a náklady překročily částku 2,5 mil. Kč. Ostatní kanceláře budou mít možnost si systém zakoupit či pronajmout jako službu.

Systém Žaneta, jehož prostřednictvím bude China Tours spravovat své zájezdy, vznikl ve spolupráci s CK Adventura. Je založen na nejmodernějších technologiích python a javascript a umožňuje kompletní správu zájezdů s propojením na webové stránky i prodejní systém. Jeho součástí je i fotogalerie. Celý systém je připraven pro nasazení ve víceméně neomezeném počtu cestovních kanceláří.

„Kromě vlastní správy zájezdů a webů lze jeho prostřednictvím také exportovat do všech hlavních aktuálně používaných výměnných formátů (HTML, XML, CVS), které využívají prodejní a ekonomické systémy cestovních agentur,“ dodává RNDr. Miloš Podpěra, ředitel CK China Tours. Od příští sezóny si tento systém budou moci pronajmout či odkoupit také další cestovní kanceláře a spravovat s jeho pomocí své zájezdy.

Spolu s redakčním systémem spouští China Tours také nové webové stránky, které jsou díky svému novému designu přehlednější, umožňují intuitivnější ovládání a rozšíření informací k jednotlivým zájezdům. Jsou také uzpůsobeny pro prohlížení v mobilních zařízeních.

„Abychom mohli klientům poskytnout co nejvyšší komfort i při objednávání zájezdů a získávání informací o našich službách, vytvořili jsme webové stránky propojené se systémem, který umožní nové funkce. V současné době mají naši klienti možnost si zájezdy na webu rezervovat, ale pracujeme na přípravě plného on-line prodeje,“ doplňuje k novým funkcionalitám webových stránek Podpěra.

Nadcházející sezóna China Tours tak klientům nabídne – spolu s novinkami v katalogu v podobě poznávacích zájezdů pro rodiny s dětmi – také snazší přístup k informacím a možnost reálného on-line prodeje na webových stránkách.

Informace pro média:
China Tours je cestovní kancelář zaměřená na poznávací zájezdy do Asie. Vznikla v roce 2001, zkušenosti v cestovním ruchu ale sbírá již od roku 1991. China Tours je členem profesního sdružení Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) a mezi její hlavní zásady patří organizování zájezdů v malých skupinkách, kvalitní průvodci a originální programy. Více na www.chinatours.cz.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Ondřej Šafář
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 725 837 673
E-mail: ondrej.safar@stance.cz