Čtyři nové pobočky AQUEL Bohemia v Rusku

PRAHA – 21. října 2008 – AQUEL Bohemia, s.r.o. pokračuje v úspěšném dobývání ruského trhu a otevírá zde čtyři nové pobočky.

Česká firma AQUEL Bohemia, s.r.o. zabývající se dovozem a prodejem produktů pro domácí doúpravu pitné vody úspěšně vstoupila na ruský trh a doposud zde provozovala pobočky v Kaliningradu, Sankt Petersburgu a Moskvě. Nyní k nim přibyly nové pobočky Nižnij Novgorod, Belgorod, Jekatěrinburg a Čeljabinsk.

„Při svém nástupu do AQUEL Rus na jaře tohoto roku jsem si kladla za cíl založit alespoň čtyři nové filiálky do konce roku 2008. Jsem ráda, že se nám to povedlo takto v předstihu,“ rekapituluje generální ředitelka ruské pobočky Jana Moravcová a dodává: „V expanzi budeme určitě pokračovat i nadále. Ruský trh je sice komplikovaný, ale poskytuje nám dostatek možností k růstu.“

Při svém postupu ruským trhem sází AQUEL na český vrcholový management a kvalitní proškolení místního personálu. Společnost tak chce využít kulturní spřízněnost místních pracovníků se zákazníky za současného zachování vysokého standardu produktů a především doplňkových služeb.

„Myslím, že východní trhy skýtají pro české firmy stále nedoceněné příležitosti. Navíc, jak sami zjišťujeme, slovní spojení ‚česká firma‘ má v těchto oblastech stále velmi dobrý zvuk,“ uzavírá Jana Moravcová.

Informace pro média:

AQUEL Bohemia, s.r.o. byla založena v roce 2000 v Liberci. Působí v oblasti dovozu a prodeje přístrojů na domácí doúpravu pitné vody. Na českém trhu má plnou certifikaci, bez omezení, na prodej filtračních zařízení na bázi polopropustné membrány na doúpravu pitné vody. Mezi její hlavní obchodní partnery patří firmy z Německa, Itálie, Slovenska, Bulharska, Ruska, Polska a Maďarska. V roce 2007 se AQUEL stal držitelem certifikátu kvality ISO 9001.
Společnost podporuje reprezentanta České republiky ve skoku do výšky Tomáše Janků, reprezentantku ve skoku o tyči Kateřinu Baďurovou a Dětský ranč Hlučín, který se zabývá léčením mentálně a tělesně postižených dětí i dospělých formou hypoterapie. Aktivně se angažuje v prevenci nádorových onemocnění konečníku a tlustého střeva ve spolupráci s Ligou Proti Rakovině.
Více o produktech společnosti AQUEL Bohemia, s.r.o. na internetových stránkách www.aquel.cz.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Jana Palkovská
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 776 210 599
E-mail: jana.palkovska@stance.cz