Dana Krynska, ředitelka marketingu a PR Pioneer Investments v ČR a SRDana Krynska – životopis

ředitelka marketingu a PR Pioneer Investments v ČR a SR


Dana Krynska
(*1976) pracuje jako ředitelka marketingu a PR a do Pioneer Investments ČR přešla v roce 2007 z PR agentury Stance Communications, kde pracovala jako Account Director pro finanční klienty.

V letech 2004 – 2006 působila v PR agentuře Crest Communications jako Account Manager, také se zaměřením na finanční klientelu. Během mateřské dovolené (2001 – 2004) se věnovala externě marketingu a PR. V letech 1999 a 2000 měla na starosti PR v divizi Finanční trhy Komerční banky. Bohaté zkušenosti z oboru čerpala i v Evropské bance pro obnovu a rozvoj - EBRD (1996 – 1999).

Dana Krynska vystudovala Ekonomickou akademii se zaměřením na zahraniční obchod. Je absolventkou London School of Public Relations. V současné době studuje na Vysoké škole finanční a správní, obor Marketingová komunikace.

Je vdaná a má dvě dcery. Hovoří anglicky a německy. Marketing, PR a další sebevzdělávání se v této oblasti patří zároveň mezi její největší záliby. K dalším koníčkům patří především sport (golf, lyžování, fitness, cyklistika) a četba psychoanalytické literatury.