Dětské mistrovství horských kol odstartovalo prvním závodem na Zbraslavi

Dětské mistrovství horských kol odstartovalo prvním závodem na Zbraslavi

V sobotu 19. dubna 2014 odstartoval ve zbraslavském lesoparku Borovičky prvním závodem nový desetidílný seriál Bikeclinic Cup 2014. Unikátní závod určený výhradně pro děti od 1 roku do 16 let (jednotlivce i týmy), na zábavných, profesionálně připravených a bezpečných tratích, se bude konat od dubna do září po celé České republice.

První závod, nad kterým převzala záštitu rozhlasová stanice Radio Beat, přilákal celkem 84 mladých závodníků, kteří za vydatné podpory rodičů a dalších diváků bojovali o 18 originálních pohárů. Dvoukolový systém umožnil malým cyklistům, aby své umístění po zkušenostech z dopoledního kola odpoledne ještě vylepšili. Každý závodník si odnesl medaili a diplom, pro vítěze byly připraveny putovní dresy a další ceny od partnerů seriálu. Výborná organizace a slunečné počasí jen nahrávaly skvělé atmosféře celého dne.

Součástí každého závodu je i odpočinková zóna Bikeclinic fun, kde mohou závodníci i jejich doprovod relaxovat a naplnit tak hlavní cíl pořadatelů, kterým je především příjemný zážitek pro všechny zúčastněné.

Další závod, tentokrát pod hlavičkou dalšího z hlavních partnerů seriálu, společnosti Ness Technologies, se pojede už 1. 5. 2014 v Kouřimi. Možnost přihlásit se je otevřená. Zájemci se mohou registrovat na stránkách www.bikeclinic-cup.cz nebo od 8:30 přímo na závodišti v Kouřimi.

 

Informace pro média:

Cyklistický obchod Bikeclinic přichází ve spolupráci se svým Bikeclinic Junior Teamem s novým seriálem cyklistických závodů pro děti jménem Bikeclinic Cup. Jedná se o sérii deseti závodů na profesionálně připravených tratích, které se konají na rozličných místech po celé České republice od dubna do září 2014. Do závodů se může přihlásit každé dítě od 1 roku do 16 let, a to jako jednotlivec, nebo i jako součást cyklistického týmu. Nejlepší závodník každé kategorie celého seriálu, ať kluk, nebo holka, získá dres pro vítěze. 

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz
Foto 1Foto 2