Dne otevřených dveří společnosti ELK v Plané nad Lužnicí využilo přes 800 lidí

Dne otevřených dveří společnosti ELK v Plané nad Lužnicí využilo přes 800 lidí

Společnost ELK, která v Plané nad Lužnicí vyrábí montované dřevostavby, otevřela v sobotu 14. června brány svého závodu a uspořádala pro veřejnost den otevřených dveří. S veřejností tak oslavila 25 let svého působení v ČR. Komentovaných prohlídek výrobních závodů s bohatým doprovodným programem se zúčastnilo více než 800 návštěvníků. Zájem potvrdil zvyšující se poptávku po dřevostavbách.

V průběhu dne bylo možné se v pravidelných intervalech osobně zúčastnit prohlídky s výkladem jednak závodu, kde vznikají montované dřevostavby, jednak i výrobny dřevěných a plastových oken WindowStar. V rámci doprovodného programu byla pro účastníky dne otevřených dveří připravena řada atrakcí a soutěží jako skákací hrady pro děti či elektrická vozítka Segway, případně bylo možné vyzkoušet si lidský stolní fotbal.

„Jsme velmi rádi, že o návštěvu v naší firmě byl takový zájem a že jsme tak mohli poukázat na stabilitu projektů a čtvrtstoletí zkušeností naší firmy,“ říká Marcel Kaštovský, jednatel společnosti ELK, a dodává: „V minulých dnech jsme si k 25. výročí nadělili spolupráci s firmou bauMax, díky níž budou mít čeští zákazníci možnost zakoupit naše montované dřevostavby s možností výrazného stupně dodělání svépomocí. Věřím, že i díky této spolupráci máme lepší šanci na dalších 25 úspěšných let.“

Informace pro média:

ELK s. r. o.

Rakouský koncern ELK je rodinný podnik s více než třicetiletou historií. V současné době je evropským lídrem v oblasti montovaných dřevostaveb. S výrobními závody v Rakousku a České republice a více než 1 300 zaměstnanci již vytvořil domovy pro více než 40 tisíc zákazníků. ELK je kromě nabídky rodinných domů úspěšný také ve výstavbě komerčních objektů (např. hotely) a staveb občanské vybavenosti, jako jsou vysoké školy nebo mateřské školy.
V České republice zahájila firma ELK s.r.o. svou působnost otevřením výrobního závodu v roce 1989 v Plané nad Lužnicí. Na český trh pak vstoupila v roce 2006 s nabídkou nízkoenergetických montovaných dřevostaveb, srubů a v dalších letech doplnila nabídku o pasivní domy jak v typových řadách, tak s možností individuálních řešení. Domy ELK jsou domy pro život s vysokým standardem, nízkou spotřebou energií a rozsáhlým servisem dostupné pro každého. Domy vyrobené v Čechách v rakouské kvalitě, která je pro ELK prioritou.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz
Foto 1Foto 2