Dobrovolníci z ING Wholesale Banking a SPAR ČOS připravili krásné odpoledne pro děti z dětských domovů


V neděli 6. září 2009 uspořádali dobrovolníci ze společností ING Wholesale Banking a SPAR ČOS (provozovatele hypermarketů INTERSPAR) v  úzké spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem zábavné odpoledne s názvem „Hurá do školy“ pro bezmála padesát dětí vyrůstajících v dětských domovech či pěstounské péči.

Odpoledne plné her se konalo u Brněnské přehrady v lokalitě Rakovec a neslo se v duchu začátku školního roku. Děti tak mohly „zamávat“ prázdninám a přivítat školní rok soutěžením. Čekalo je devět stanovišť, na kterých dobrovolníci z ING Wholesale Banking či SPAR ČOS připravili nejrůznější soutěže, jako například skoky v pytlích, opičí dráha, hlavolamy, piškvorky, vázání uzlů, malování a jiné.

Po splnění každého úkolu čekaly na děti malé dárečky. Jakmile zvládly celý soutěžní okruh, dostaly velký dárek, který určitě využijí v rámci školního roku (např. aktovku, fixy, penály, skicáky, pravítka atd.). Akce se uskutečnila za podpory Lesů Města Brna, které daly souhlas k bezplatnému pronájmu prostor pro konání akce.

Informace pro média:


Profil ING

ING Wholesale Banking je obchodní název pro aktivity korporátního bankovnictví ING Bank N.V. V České republice byla založena v roce 1992 jako organizační složka ING Bank N.V. Amsterdam. V roce 2008 dosáhla aktiva hodnotu přesahující 128 miliard korun. ING Wholesale Banking je členem Burzy cenných papírů Praha a České bankovní asociace.

ING je globální finanční institucí holandského původu, nabízející služby v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a správy aktiv 85 milionům soukromým, firemním a institucionálním klientům v 50 zemích. S více než 120 000 zaměstnanci se ING skládá ze širokého spektra prominentních společností, které slouží svým klientům pod značkou ING.

ING Group si je dobře vědoma své korporátní zodpovědnosti a globálně iniciovala projekt „Chances for Children“. Ve vztahu k tomuto projektu se ING Wholesale Banking v České republice rozhodla spolupracovat s Nadací Terezy Maxové dětem, která svými cíly ideálně zapadá do její strategie – podpory vzdělání, volnočasových a sportovních aktivit. Spolupráce je ojedinělá i svým způsobem rozdělování grantů, neboť grantová komise je složena nejen ze zástupců Nadace, ale i zaměstnanců ING Wholesale Banking.

Pro více informací kontaktujte:
ING Wholesale Banking
Eva Chlumová
Marketing & Communications Manager
Nádražní 344/25, Praha 5
Tel.: 257 474 339, +420 724 464 192
E-mail: eva.chlumova@ing.cz
Stance Communications, s.r.o.
Anna Topičová
Senior Account Executive
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 872 331
E-mail: anna.topicova@stance.cz
Děti s chutí plnily úkoly a sbíraly samolepky.jpgDobrovolníci z ING WB a Spar COSDobrovolník připravuje disciplínu vázání uzlůNení jednoduché projít mezi stromy s míčkem na pingpongové pálce