HP představuje svoji nejkompaktnější multifunkční barevnou laserovou tiskárnu

HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw nabízí malým a středním podnikům vyšší efektivitu a produktivitu tisku.

PRAHA, 12. července 2011 – Společnost HP zahájila prodej nejmenšího modelu multifunkční barevné laserové tiskárny HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw, který je určen pro malé a středně velké firmy. Tiskárna nabízí tisk, kopírování a skenování v profesionální kvalitě a úsporu času a nákladů.

Nový model HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw(1) je vybaven úspornými a praktickými funkcemi, jako je například HP Auto-Off, Instant-on Technology(2) a bezdrátové a ethernetové připojení.(3) Disponuje také funkcí HP ePrint, která umožňuje pohodlný tisk emailů, fotografií, obchodních materiálů a dalších dokumentů na jakékoliv tiskárně s funkcí HP ePrint přímo z chytrého telefonu, notebooku či jiného mobilního přístroje odkudkoli na světě.(4)

„Tiskárny modelové řady M175, které jsou určené primárně malým a středním firmám, nabízejí profesionální kvalitu tisku – jako tiskárny pro velké firmy – a zároveň řeší i potřeby menšího podniku,“ uvedl Robert Dinkelacker, manažer pro marketing produktů HP LaserJet pro Evropu, Střední východ a Afriku. „Vysoká kvalita tisku, ekologičnost a nízká energetická náročnost činí z tiskárny HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw cenný a spolehlivý nástroj pro podnikání.“

Dostupnost a cena

Na českém trhu je tiskárna již v prodeji za doporučenou koncovou cenu 7 690 Kč vč. DPH.

(1) Rozměry 441 mm x 421 mm x 338 mm (šířka, hloubka, výška)
(2) Přítomnost funkcí HP Auto-On a Auto-Off závisí na konkrétním typu a nastavení tiskárny.
(3) Výkonnost bezdrátového připojení závisí na parametrech vnějšího prostředí a vzdálenosti od přístupového bodu; může být omezena při aktivací VPN připojení.
(4) Vyžaduje internetové připojení na tiskárnu. Doba tisku se může lišit. Seznam podporovaných typů dokumentů a obrázků naleznete na
www.hp.com/go/ePrintCenter. U některých produktů HP LaserJet může být vyžadován upgrade firmware.

Informace pro média:

HP neustále vytváří nové příležitosti k tomu, aby technologie měly smysluplný přínos pro jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa zahrnuje tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Konvergencí cloudu a konektivity vytváří HP perfektně provázané, bezpečné a kontextově vysoce senzitivní prostředí pro dokonale propojený svět. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Štěpán Dlouhý
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 602 685 131
E-mail: stepan.dlouhy@stance.cz
HP LaserJet Pro 100 M175nw_1HP LaserJet Pro 100 M175nw_2HP LaserJet Pro 100 M175nw_3HP LaserJet Pro 100 M175nw_4