ING Bank spustila nové webové stránky

ING Bank má od 19. února nové webové stránky. Na její tradiční adrese www.ingbank.cz návštěvníka nově přivítá moderní a vzdušný vzhled stránek s přehlednější strukturou. Navigace řešená prostřednictvím „megamenu“ umožní dostat se k požadované informaci jedním kliknutím. Příznivci mobilních technologií ocení i optimalizaci pro zobrazení na tabletech a smartphonech.

„Nové technologie jdou kupředu obrovským tempem. A naši klienti na to zcela oprávněně reagují požadavky na dostupnost našich služeb právě prostřednictvím těchto moderních zařízení. Proto jsme se v posledních měsících na tuto oblast zaměřili,“ říká Libor Vaníček, ředitel retailové části ING Bank ČR. „Na sklonku loňského roku jsme představili ING Mobilní bankovnictví pro snadnou a dostupnou správu ING Konta a ING Fondů z iPhonu nebo iPadu. Dalším krokem, kterým vycházíme vstříc našim klientům, jsou právě zjednodušené webové stránky ING Bank,“ doplňuje.

Hlavní výhody nové webové prezentace ING Bank:
• Zjednodušená struktura, která usnadní pohyb na stránce
• Nová navigace využívající tzv. „megamenu“, díky němuž se návštěvník dostane k požadované informaci jedním kliknutím
• Čistší a přehlednější design stránek
• Optimalizace pro zobrazení na tabletech a smartphonech

Informace pro média:

ING Bank Česká republika
ING je globální finanční instituce holandského původu, která nabízí bankovní a investiční produkty, životní pojištění a penzijní produkty k pokrytí potřeb širokého spektra zákazníků. Historie ING Bank v České republice sahá až do roku 1992. ING Bank poskytuje celou škálu bankovních produktů a služeb řadě významných českých i mezinárodních společností a zaujímá tak přední místo mezi bankami v oblasti podnikového financování, kapitálových trhů a treasury produktů. V roce 2001 ING Bank představila svůj první produkt pro fyzické osoby, spořicí účet ING Konto, a založila tak kategorii spořicích účtů na českém trhu. Rok poté rozšířila svoji nabídku otevřených podílových fondů pro drobné investory, která dodnes patří k nejširším na trhu. Snahou ING Bank je nabízet svým klientům jednoduché, dostupné a bezpečné řešení pro správu jejich úspor.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz
verze pro tisk