ING Kampa Midsummer Invitational tentokrát ve stylu románu Velký Gatsby

V pátek 26. června 2009 se na hřištích Golf resortu Konopiště konal již pátý ročník nejvýznamnějšího korporátního golfového turnaje v České republice - ING Kampa Midsummer Invitational. Účastníci turnaje, klienti ING a Kampy Group, spojili příjemné s užitečným. Zahráli si skvělý golf a startovné bylo věnováno do ING Wholesale Banking Fondu Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje znevýhodněné děti.

„Turnaj je ojedinělý nejen svým formátem Texas Scramble, soubojem dvojic na rány, ale
i dlouhodobým charitativním zaměřením. Letos jsme se rozhodli vybrané peníze věnovat dětským domovům v Moravskoslezském kraji, zejména těm, které byly zasaženy povodněmi.  V  současné složité ekonomické době je tato pomoc důležitější než dříve. V letošním roce přispěli hráči částkou 95 450 Kč, což je o téměř dvacet procent více než v loňském roce,“
komentuje turnaj Rolf-Jan Zweep, CEO ING Bank ČR.

Vítězové golfového klání na Konopišti byli vyhlášeni večer 26. června 2009 v Hergetově  Cihelně, kde se konala párty ve stylu románu Velký Gatsby a kde byli za svou snahu odměněni spoustou zajímavých cen. Hosté byli dobově oblečeni již na golfovém hřišti, ale na večerní párty společně s celkovou dekorací a atmosférou restaurace zazářily i další zajímavé modely.

Niels Jebens, majitel společnosti Kampa Group, k tomu dodává: „Jsem hrdý na to, že se můžeme podílet na tak unikátním zážitku, který nám dává možnost nejen si dobře zahrát, ale i podpořit a zároveň výsledky oslavit na večerní párty v Hergetově Cihelně. Hráči mezi turnajem a párty načerpají doma energii, a pak mohou slavit až do ranních hodin. Celý den je tedy jak sportovní, tak dává hráčům šanci se lépe poznat a pobavit se. Na každý ročník se všichni vždy moc těší.“

Letošním dodavatelským partnerem turnaje je společnost Wilson Staff, výrobce špičkového golfového vybavení. Zájemci z řad hráčů i nehráčů si mohli během celého dne vyzkoušet golfové novinky pro letošní rok. 

Informace pro média:

Profil ING

ING Wholesale Banking je obchodní název pro aktivity korporátního bankovnictví ING Bank N.V. V České republice byla založena v roce 1992 jako organizační složka ING Bank N.V. Amsterdam. V roce 2008 dosáhla aktiva hodnotu přesahující 128 miliard korun. ING Wholesale Banking je členem Burzy cenných papírů Praha a České bankovní asociace.

ING je globální finanční institucí holandského původu, nabízející služby v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a správy aktiv 85 milionům soukromým, firemním a institucionálním klientům v 50 zemích. S více než 120 000 zaměstnanci se ING skládá ze širokého spektra prominentních společností, které slouží svým klientům pod značkou ING.

ING Group si je dobře vědoma své korporátní zodpovědnosti a globálně iniciovala projekt „Chances for Children“. Ve vztahu k tomuto projektu se ING Wholesale Banking v České republice rozhodla spolupracovat s Nadací Terezy Maxové dětem, která svými cíly ideálně zapadá do její strategie – podpory vzdělání, volnočasových a sportovních aktivit. Spolupráce je ojedinělá i svým způsobem rozdělování grantů, neboť grantová komise je složena nejen ze zástupců Nadace, ale i zaměstnanců ING Wholesale Banking.

Pro více informací kontaktujte:
ING Wholesale Banking
Eva Chlumová
Marketing & Communications Manager
Nádražní 344/25, Praha 5
Tel.: 257 474 339, +420 724 464 192
E-mail: eva.chlumova@ing.cz
Stance Communications, s.r.o.
Viola Baštýřová
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 776 210 599
E-mail: viola.bastyrova@stance.cz
verze pro tiskverze pro tiskverze pro tisk