ING Wholesale Banking až do konce roku se Stance Communications

Praha, 2. října 2007 - ING Wholesale Banking bude až do konce roku nadále spolupracovat se stávající PR agenturou Stance Communications, s. r. o. Z tendru na PR agenturu, který banka vyhlásila v červenci, zatím vítěz nevzešel.

„Do výběrového řízení se přihlásilo celkem pět agentur, z nichž dvě postoupily do druhého kola,“ doplňuje informace Zuzana Kalabová, ředitelka marketingu a komunikace ING Wholesale Banking, a dodává: „Protože však stále ještě vyhodnocujeme zaslané materiály, dohodli jsem se, že definitivní rozhodnutí posunume na konec roku 2007 a prodloužili jsme spolupráci se Stance Communications.“

Stance Communications, s. r. o. zastupuje ING Wholesale Banking od října 2006. Kromě ING Wholesale Banking pracuje například pro Volksbank CZ, skupinu RPG Real Estate, TECHO, a. s., OKIN GROUP, a. s. a Český výbor pro UNICEF.

Informace pro média:

ING Wholesale Banking je obchodní název pro aktivity korporátního bankovnictví ING Bank N.V. Byla založena v roce 1992 jako organizační složka ING Bank N.V. Amsterdam. V roce 2006 dosáhla aktiva hodnotu přesahující 60 miliard korun. ING Wholesale Banking  je členem Burzy cenných papírů Praha a České bankovní asociace.

ING je globální finanční institucí holandského původu, nabízející služby v oblasti bankovnictví, pojiš?ovnictví a správy aktiv 60 milionům soukromým, firemním a institucionálním klientům v 50 zemích. S více než 120 000 zaměstnanci se ING skládá ze širokého spektra prominentních společností, které slouží svým klientům pod značkou ING.

ING Group si je dobře vědoma své korporátní zodpovědnosti a globálně iniciovala projekt „Chances for Children“. Ve vztahu k tomuto projektu se ING Wholesale Banking v České republice rozhodla spolupracovat s Nadací Terezy Maxové, která svými cíly ideálně zapadá do její strategie – podpory vzdělání, volnočasových a sportovních aktivit. Spolupráce je ojedinělá i svým způsobem rozdělování grantů, nebo? grantová komise je složena nejen ze zástupců Nadace, ale i zaměstnanců ING Wholesale Banking.

Kontakty:
ING Wholesale Banking      
Zuzana Kalabová      
Marketing & Communications Manager    
Nádražní 344/25, Praha 5     
Tel.: 257 474 339, 602 204 835    
E-mail: zuzana.kalabova@ing.cz    
www.ing.cz  

Stance Communications, s.r.o.
Vít Chalupa
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: 224 810 809, 724 527 667
E-mail: vit.chalupa@stance.cz
www.stance.cz