Interier Říčany vstupuje do nové éry s moderní řadou nábytku ALFA

PRAHA, 25. srpna 2010 – Tradiční výrobce a prodejce kvalitního kancelářského nábytku za dostupnou cenu Interier Říčany uvedl inovovanou řadu nábytku Alfa. Nová moderní Alfa, která je určena do všech typů pracovišť, splňuje nejvyšší požadavky na ekologii a ergonomii pracovního prostředí.

„Při vývoji nových produktů byl kladen důraz zejména na ekologii, proto je nový nábytek vyroben výhradně z českých a recyklovatelných materiálů. Naše společnost jako jediná v České republice vlastní evropské certifikáty na nábytek, který je určen do dealerské sítě a následně pro koncové zákazníky. Dbáme i na použití výhradně surovin s jasným a prokazatelným původem, veškeré používané dřevo proto musí mít doklad, odkud pochází. Nejen kontrolou dřeva, ale také sledováním výroby samotného polotovaru se snažíme o to, abychom našim zákazníkům nabídli zboží té nejvyšší kvality, a ta nemusí být vždy drahá,“ říká Roman Ševčík, generální ředitel Interier Říčany.

Společnost Interier Říčany, jejíž kořeny sahají až do 70. let minulého století, prožila během své existence mnoho převratných změn a uvedení nové Alfy je další z nich. „Neustále se snažíme vyvíjet a přizpůsobovat naše produkty aktuálním potřebám našich stávajících i potenciálních zákazníků. S generální obnovou a modernizací našeho portfolia souvisí i přestavba showroomu v Karlíně a vydání kompletně nové sady marketingové dokumentace. Jsme rádi, že jak navenek, tak i uvnitř firmy dochází po období útlumu v souvislosti s celosvětovou ekonomickou krizí k novému rozvoji. Interier Říčany  prošel omlazující kůrou,“ říká Roman Ševčík, generální ředitel Interier Říčany.

Nábytek Alfa, který se vyrábí již více než třicet let, patří k historicky nejprodávanějšímu kancelářskému nábytku na našem trhu a dnes jej používají milióny zákazníků. Nový systém Alfa nabízí univerzální řešení s nekonečnými možnostmi pro individuální práci a podnikání. Je určen do všech typů pracovišť, od běžných přes referentská a manažerská až po call centra či jednací místnosti. Pokrývá široké portfolio kancelářských a jednacích stolů, ale také úložných systémů.

Interier Říčany, který od letošního roku patří nizozemské společnosti Royal Ahrend, se zaměřuje především na dodávky pro veřejný sektor. Ty v roce 2009 tvořily největší část z celkového počtu realizovaných projektů, dále pak zakázky pro soukromé firmy, ubytovací či pečovatelský segment. Důležitou roli hraje i prodej prostřednictvím dealerské sítě.

Informace pro média:

Interier Říčany a.s. je kvalitní výrobce kancelářského, ubytovacího a pečovatelského nábytku, jehož kořeny sahají až do 70. let minulého století. Dlouhodobě hraje významnou roli ve středním a nižším segmentu trhu. Další informace jsou k dispozici na adrese www.interier-ricany.cz.

Nový nábytek ALFA = kvalitní nábytek pro všechny

Kancelářské stoly
ALFA 100 – fortelný stůl za nejlepší cenu

Tradiční kancelářské stoly s mimořádnou stabilitou určené pro vybavování běžných kanceláří i v těch nejnáročnějších provozech. Podnoží se skládá z bočnic a čelního panelu vyrobených z LTD a eloxovaných hliníkových nohou, opatřených rektifikací pro vyrovnání nerovností podlahy. Stolová deska je vyrobena z 25 mm LTD desky s ABS hranou.

ALFA 200 – stůl do každého interiéru
Oblíbená čtyřnohá podnož vyhoví domácí kanceláři, jídelně, studentskému pokoji stejně jako kanceláři managementu. Konstrukci tvoří pracovní deska z 25 mm LTD zakončená ABS hranou, kovový rám a navazující lakované kovové nohy vybavené rektifikací pro vyrovnání nerovností podlahy.

ALFA 300 – světový design za lidovku
ALFA 300 je český stůl světové úrovně. Důraz na detail spojený s vynikající kvalitou a cenou. Do kanceláře vnáší lehkost, stabilitu a nadčasový design. Podnoží tvoří celokovová konstrukce. Lakované nohy jsou vsazeny do hliníkového mostu a opatřeny rektifikací pro vyrovnání podlahy. Pracovní deska o tloušťce 25 mm je vyrobena z LTD desek s ABS hranou.

Konferenční stoly
ALFA 400 – ocelová stabilita

Jednací stoly ALFA 400 systémově navazují na kancelářské stoly ALFA a doplňují je. Typickým prvkem je centrální kruhové podnoží z ocelové desky, na níž je připevněna svislá noha, v horní části opatřena nosným křížem, na který je přichycena stolová deska z LTD o tloušťce 25 mm zakončená ABS hranou. Celé podnoží je spojeno ocelovou závitovou tyčí.

Úložné systémy – kvalita bez kompromisů
ALFA 500 – KONTEJNERY

Kontejnery jsou logickým doplňkem ke stolovým řadám ALFA. Korpus kontejneru a čela zásuvek jsou vyrobeny z LTD v jednom barevném odstínu a ABS hranou. Korpusy zásuvek jsou kovové. V čele horní zásuvky je centrální zámek. Zásuvky se pohybují v kolečkových výsuvech. Pomocí příček lze snadno změnit vnitřní organizaci zásuvek. Kontejner je vybaven blokací, která zajišťuje otevření vždy pouze jedné zásuvky a zablokování ostatních proti otevření.

ALFA 500 – SKŘÍNĚ
Variabilní systém dřevěných kancelářských skříní ALFA 500 se vzájemně rozměrově i funkčně doplňuje. Je vhodný pro vybavení referentských pracovišť, kanceláří managementu, jednacích místností apod. Korpusy skříní, včetně pohledových zad, jsou vyrobeny ve stejném dezénu LTD s ABS hranou. Systém skříní nabízí niky, které mohou být osazeny čtyřmi typy dveří – křídlovými z LTD s ABS hranou, skleněnými křídlovými, LTD posuvnými či žaluziovými.  

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Hana Šimůnková
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 527 667
E-mail: hana.simunkova@stance.cz