Luboš Tvrzník šéfem hypoték v AQUEL Credit

Ředitelem sítě hypotečních specialistů ve společnosti AQUEL Credit se stal Luboš Tvrzník (43). Ve své funkci bude zodpovědný za vedení a rozvoj týmu hypotečních poradců, výběr nejvhodnějších produktů a komunikaci s partnerskými bankami. AQUEL Credit zajišťuje poradenství v oblasti financí, pojištění a hypoték.

Luboš Tvrzník vstoupil do světa financí jako profesionál v roce 1995 po svém nástupu do Českomoravské hypoteční banky, a.s, kde působil jako obchodní manažer. V roce 2000 změnil působiště a přijal funkci regionálního hypotečního manažera GE Capital Bank pro Severní a Východní Čechy. Další zkušenosti získal na pozici experta podpory prodeje hypoték v eBank a později pracoval jako ředitel regionální pobočky Hypoteční banky v Liberci.

V roce 2005 poprvé získal ocenění Hypoteční banky pro Obchodníka roku, když skončil na druhém místě. Dnes má na svém kontě kromě toho ještě čtyři prvenství. Od roku 2011 působí v AQUEL Credit ve funkci ředitele sítě hypotečních specialistů.

Luboš Tvrzník je ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho záliby patří geocaching, létání na motorových letounech a cestování.

Informace pro média:

O AQUEL Credit
Činnost AQUEL Credit byla zahájena 4. září 2010 a jedná se o novou divizi mateřské společnosti AQUEL Bohemia, která zde využívá širokého potenciálu rozsáhlé distribuční sítě zkušených obchodníků.

AQUEL Credit zajišťuje poradenství v oblasti financí, pojištění a hypoték. Svoboda rozhodnutí, přesné informace a přehled těch nejlepších produktů na trhu v kombinaci se správným přístupem v poradenství jsou hlavními principy, kterými se divize řídí.

Hlavním účelem divize AQUEL Credit je tvorba profesionálního týmu obchodníků a finančních poradců, kteří neustále monitorují trh a vybírají pro své klienty ty nejlepší produkty. Snaží se přinést vždy více, než je standard a díky přesné analýze potřeb klienta mu nabízet to nejlepší řešení.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Anna Topičová
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 872 331
E-mail: anna.topicova@stance.cz
verze pro tiskverze pro tisk