Masáže a tříchodový pokrm: i taková je nová reklamní kampaň DnesNeboNikdy.cz

Uvidíte-li během zbývajících letních dnů při svém putování Prahou pár konzumující tříchodové menu přímo na ulici mezi lidmi, stanete se příjemci guerillové reklamy slevového serveru DnesNeboNikdy.cz. Kromě toho mohou lidé na své cestě hlavním městem potkat i promotéry s masážním stolem a stát se tak přímými svědky některých nabízených služeb. Tým promotérů se bude přesouvat po frekventovaných místech nejen v centru Prahy.

 „Denně jsme obklopeni desítkami, možná stovkami reklam. Ne všechny mají takový účinek, jaký by si jejich zadavatel představoval. Pro portál DnesNeboNikdy.cz pracují vesměs mladí a pružní lidé, proto jsme zvolili právě tento druh prezentace, u kterého věříme, že příjemce zaujme,“ sdělil Lukáš Rippl, marketingový specialista serveru DnesNeboNikdy.cz, a dodal: „Osobně jsem zvědavý na reakce veřejnosti, když spatří tým promotérů sedící u plně prostřeného stolu, jak si povídají a pomalu pojídají předkrm, hlavní jídlo a dezert. Protože pokud se nepřidáte dnes, tak pak už nikdy!“

S novou kampaní se mohou Pražané setkat v dopoledních hodinách u zástavek metra Anděl a I. P. Pavlova. Odpoledne se kampaň přesune na místa, jakými jsou třeba zahrádky na Letné nebo Riegrovy sady, kam si lidé chodí odpočinout. 

Informace pro média:

O DnesNeboNikdy.cz

Portál DnesNeboNikdy.cz se zabývá hromadným nakupováním a několikrát týdně přináší nové (ojedinělé) nabídky. Na trh přišel se zcela novou koncepcí. Limituje množství prodaných voucherů přímo úměrně možnostem dodavatele, aby se tak předešlo dlouhé objednací době.
DnesNeboNikdy.cz nabízené služby nebo produkty vybírá výhradně od prověřených dodavatelů. Portál je určen zákazníkům, kteří si potrpí na kvalitu. Jako jediný svého druhu spolupracuje s MasterCard, která všem klientům využívajícím této platební karty nabízí 10% slevy z hodnoty nákupu.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Anna Topičová
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 872 331
E-mail: anna.topicova@stance.cz
verze pro tiskverze pro tiskverze pro tisk