Mezi cestovními kancelářemi má třetí rok po sobě nejlepší katalog CK China Tours

Začátkem února proběhl v Praze 22. ročník středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Již tradičně se na něm udělovala v rámci soutěží vystavovatelů i cena v kategorii „Nejlepší katalog“, ve které se na medailové pozici již poosmé umístila CK China Tours. Se svým katalogem poznávacích zájezdů Čína a Asie letos již třetí rok po sobě obhájila 1. místo.


„Kdo se s našimi katalogy již setkal a zalistoval tím aktuálním pro sezónu 2013/2014, ten si nemohl nevšimnout, že jsme tradiční prezentaci nabídky zájezdů obohatili o mnoho osvěžujících prvků, jako jsou cestovatelské legendy a regionální zajímavosti. Ve spolupráci s naším grafickým studiem Gao jsme si také jako vždy výrazně pohráli s grafikou,“ popsal novinky v katalogu RNDr. Miloš Podpěra, ředitel CK China Tours.


„Ocenění si velmi vážíme a věříme, že energie vložená do obsahově i graficky propracované stránky katalogu se podílí na úspěchu naší CK,“ dodal k ocenění Miloš Podpěra.


CK China Tours se také opakovaně umisťuje na předních místech prestižní ankety „Nejlepší touroperátor pro Asii“, ve které hlasují odborníci v cestovním ruchu. Je držitelem ocenění „Nejlepší cestovní kancelář“ za rok 2010 a 2011, které se udílí na základě veřejné ankety vyhlašované časopisem pro odborníky v cestovním ruchu COT Business. Letos již počtvrté obhájila v rámci veletrhu Holiday World 1. místo v soutěži o nejlepší katalog roku (2006, 2011, 2012, 2013). 

Informace pro média:

China Tours je cestovní kancelář zaměřená na poznávací zájezdy do Asie. Vznikla v roce 2001, zkušenosti v cestovním ruchu ale sbírá již od roku 1991. China Tours je členem profesního sdružení Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) a mezi její hlavní zásady patří organizování zájezdů v malých skupinkách, kvalitní průvodci a originální programy. Více na http://www.chinatours.cz/

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Vendula Martinovská
Account Executive
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 513 052
E-mail: vendula.martinovska@stance.cz