Mladí bikeři statečně bojovali na nedělním závodě na Zbraslavi nejen s náročnou tratí, ale i s horkým počasím

Mladí bikeři statečně bojovali na nedělním závodě na Zbraslavi nejen s náročnou tratí, ale i s horkým počasím

Seriál Bikeclinic Cup pokračuje už tuto neděli rychlostními závody
v Dobřichovicích na Berounsku

Dětský cyklistický seriál Bikeclinic Cup se přehoupl do druhé půlky. Podruhé v rámci desetidílného závodu se mladí bikeři podívali do lesoparku Borovičky na Zbraslavi, kde se jich v neděli 8. června sešlo na startu sto padesát. I přes velké vedro podali všichni výborné výkony a ocenili péči organizátorů, kteří pro ně na zchlazení v teplém počasí zajistili vodní koutek, bazén a velkou plachtu kropenou vodou. Seriál pokračuje už tuto neděli závodem v Dobřichovicích, jehož trať prověří především rychlost dětských bikerů.

Při sobotním závodě na Zbraslavi v lesoparku Borovičky čekala na účastníky řada novinek. Společně s rodiči se mohli zapojit do jízdy na retro kole nebo si nechat namalovat tetování. Skvělou atmosféru doplnilo hudební vystoupení Dušana Marka. Poprvé se také losoval zájezd do Alp na tři dny pro tři osoby od CK Trip.

Neoficiální dětské mistrovství ČR horských kol pokračuje už tuto neděli 15. června dalším závodem na břehu Berounky v Dobřichovicích. Děti ve věku 1–16 let zde mohou oproti předchozím tratím, které byly spíše technické, změřit síly v rychlostních závodech. Louka ležící na rovinatém terénu poblíž cyklostezky je pro takové závody ideálním místem. Pro závodníky i jejich blízké je připraven opět bohatý doprovodný program. V neděli se mohou pobavit ve „fun zóně“, zasoutěžit si s maskotem seriálu Mistrem QuiXem anebo si poslechnout příjemné hudební číslo. Zájemci se mohou registrovat přímo na místě nebo prostřednictvím webových stránek www.bikeclinic-cup.cz, kde také najdou více informací a fotografie z předchozích závodů.

Hlavní partneři seriálu Bikeclinic Cup 2014: Avers, Cannondale, půjčovny DKNV, Jasa, Lawi, Mapei, Medicon Ness Technologies, Radio Beat, Sulov, Vogel & Noot.

Informace pro média:

Cyklistický obchod Bikeclinic přichází ve spolupráci se svým Bikeclinic Junior Teamem s novým seriálem cyklistických závodů pro děti jménem Bikeclinic Cup. Jedná se o sérii deseti závodů na profesionálně připravených tratích, které se konají na rozličných místech po celé České republice od dubna do září 2014. Do závodů se může přihlásit každé dítě od 1 roku do 16 let, a to jako jednotlivec, nebo i jako součást cyklistického týmu. Nejlepší závodník každé kategorie celého seriálu, ať kluk, nebo holka, získá dres pro vítěze. 

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz
Zbraslav 1Zbraslav 2