Náhoda radí: Nebuďte konzumní a darujte na Vánoce lepší pocit ze sebe sama

Na Vánoce chce většina lidí potěšit své nejbližší něčím originálním. Stále populárnější jsou tak například zážitkové aktivity, jako je seskok padákem nebo gurmánský večer v luxusní restauraci. Seznamovací agentura Náhoda jde ještě dál a nabízí dárkové certifikáty na aktivity a kurzy, které účastníkům zajistí lepší pocit ze sebe sama, upevní jejich sebevědomí a tím zvýší jejich šanci na navázání úspěšného partnerského vztahu. Zájemce může jednoduše vybírat a objednávat ze široké nabídky na webových stránkách www.nahoda.com a pro svého nezadaného či zadaného kamaráda, příbuzného, ale i pro partnera pořídit například balíček sezení s terapeutem nebo koučem, kurz „Jak na podprsenky“, balíček „Dietologie“ nebo originální kurzy s cílem zdokonalit se v oblasti sexu.

„Řada lidí si před Vánoci láme hlavu s tím, co vybrat pro své blízké. Běhají po přeplněných obchodech nebo projíždějí e-shopy, aby nakonec vybrali něco, co dotyčný nejspíš po týdnu odloží do šuplíku,“ říká Veronika Vinterová, majitelka agentury Náhoda a autorka její koncepce péče o zákazníka, a dodává: „Přitom stačí oprostit se od konzumu a zamyslet se nad povahou samotné osoby, kterou chceme obdarovat. Je dotyčný sám? Potýká se dlouhodobě s nadváhou? Má problémy s navazováním vztahů nebo by si podle Vašeho názoru zasloužil zapracovat na vizáži? Dárkovým poukazem můžete obdarovaného nenásilnou a elegantní formou navést směrem, který by ho možná samotného nenapadl. Anebo by se prostě sám neodvážil zúčastnit kurzu s ‚lechtivou‘ tematikou.“

Náhoda na svých webových stránkách nabízí samostatné kurzy, ale i kompletní balíčky, které přispějí buď k fyzické nebo psychické ‚proměně‘ obdarovaného. Skvělým dárkem pro nezadaného kamaráda a dobrým startem do nového roku může být i poukaz na VIP členství v klubu Náhody, které zahrnuje časově neomezené využívání služeb Náhody, úvodní konzultaci s poradcem a přístup ke všem akcím, které Náhoda pro své klienty pořádá. „Naše agentura si zakládá na individuálním přístupu, a pokud si zájemce nevybere z nabízených alternativ certifikátů, rádi mu vyjdeme vstříc a vystavíme dárkový poukaz na jakoukoliv jinou aktivitu nebo službu, kterou nabízíme,“ doplňuje Veronika Vinterová.

„Před založením Náhody jsem měla ve svém okolí řadu nezadaných přátel. Dnes vím, že pokud bych pro ně měla vybrat vhodný dárek, určitě by moje volba padla na některý z osobnostních rozvojových kurzů nebo konzultací s odborníkem. Po více než roce a půl působení agentury se setkáváme s velmi pozitivními ohlasy na tyto aktivity. I když se klienti ze začátku například na doporučení sex koučinku nebo kurzu body fittingu tváří zaraženě, po jejich absolvování se k nám vracejí s lepším pocitem a s poděkováním. To nás samozřejmě těší a v důsledku i to, když vidíme, jak naše aktivity klienty formují a pozitivně ovlivňují a ti jsou každým krokem blíže novému partnerskému vztahu,“ doplňuje Veronika Vinterová.

Informace pro média:

Náhoda

Seznamovací agentura Náhoda vstoupila na trh v roce 2011 s jasnou myšlenkou. Je přesvědčena, že nalezení životního partnera nelze ani v dnešní době omezit na neosobní elektronické služby. Svým klientům poskytuje mimořádný servis osobních konzultací, které vedou k ujasnění jejich představ o budoucím vztahu. Nabízí odborné služby spojené s rozvojem osobnosti klienta z oblasti psychologie, koučování, fyzioterapie či změny image. Navíc se zaměřuje na individuální vyhledávání partnera z vlastní databáze či mimo ni a to vše se zárukou vysoké profesionality a absolutní diskrétnosti. Může pomoci i při následném vedení křehkého vztahu formou partnerského a manželského poradenství. Cílem Náhody je, aby každý klient odhalil své skutečné já, dobře se cítil a vyšel spolu s ní vstříc svému životnímu partnerovi.

www.nahoda.com

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz
verze pro tiskverze pro stažení