Ness pomáhá dětem i zámeckému parku

Ness ho jako generální partner Nadačního fondu Srdce na dlani uspořádal v jeho prospěch. V resortu Albatross se ho zúčastnili zástupci společnosti Ness i její obchodní partneři. Dohromady vybrali 35 000 Kč na podporu projektů dětského domova v Černé Vodě, jehož je Ness patronem.

„Především se jedná o motivační program, který vede děti k větší zodpovědnosti při studiu, organizaci volného času a spolupráci s okolím,“ řekla Tereza Stopková, ředitelka nadačního fondu Srdce na dlani a dodala: „Vybrané prostředky nám pomohou zabezpečit prázdninové praxe a individuální či skupinové terapie, v rámci kterých za dětmi pravidelně dojíždějí psychologové specializovaní na problematiku dětí z dětských domovů.“

Akce na obnovu zámeckého parku ve Veltrusech se zúčastnili zaměstnanci společnosti spolu se svými rodinami a dětmi z dětských domovů Černá Voda a Litoměřice. Tato aktivita bude v budoucnosti určitě pokračovat, protože zámecký park, silně poškozený při povodni z roku 2002, se dosud nepodařilo obnovit do původního stavu.

„Akce nebyla prospěšná jen pro zámek, ale i pro naše děti z dětských domovů. Jsou zvyklé, že jim stále někdo pomáhá a tímto se učí samy být užitečné tam, kde je to potřeba,“ vysvětlila Tereza Stopková.

Informace pro média:

O společnosti Ness

Společnost Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC, TASE: NSTC) je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků. Pomáhají jim dosahovat strategických cílů, optimalizovat náklady a efektivitu, zlepšovat rychlost a kvalitu. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Struktura společnosti, unikátní know-how i technologická partnerství slouží k dosažení cílů zákazníků. To, že 85 % z nich se společností Ness spolupracuje opakovaně či dlouhodobě, je důkazem strategických partnerství. Se 6900 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb (TOP 4, IDC 2009). Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na http://www.ness.com/cz/

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Štěpán Dlouhý
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 602 685 131
E-mail: stepan.dlouhy@stance.cz