Ness Technologies se umístila v TOP 10 nejlepších poskytovatelů IT služeb letošního žebříčku Global Services 100

Společnost Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel služeb a řešení v oblasti informačních technologií, oznámila 11. března 2008, že jí patří místo v TOP 10 nejlepších poskytovatelů IT služeb v žebříčku 2008 Global Services 100, který sestavuje odborný časopis Global Services Magazine a neoIT, poradenská firma v oblasti outsourcingu. Letošní rok je v pořadí již čtvrtým, kdy se společnost Ness v žebříčku Global 100 umístila.
„Je naší velkou ctí být v žebříčku Global Services 100, a o to více, že jsme se umístili mezi 10 nejlepších poskytovatelů IT služeb na světě,“ řekl Sachi Gerlitz, předseda představenstva a CEO společnosti Ness Technologies, Inc. „Naši klienti si cení zejména služeb vývoje vysoce specializovaného software, které poskytujeme, naší odbornosti v oblasti systémové integrace a vývoje aplikací, včetně partnerského přístupu k tomu, jak jim tyto služby poskytujeme. Je to uznání naší orientace na zákazníky a nasazení celého našeho globálního týmu. Jsme hrdi na to, že jsme na špičce v poskytování služeb informačních technologií a že můžeme svým klientům poskytovat globální přínosy další generace.“

Žebříček Global Services 100, který letos slaví čtvrté výročí, je přehledem poskytovatelů těch nejinovativnějších služeb na světě, které vybírají po důkladné analýze neoIT a Global Services Media. Žebříček slouží jako vodítko pro nákupčí a zákazníky podnikových a technologických služeb, aby měli přehled o těch nejlepších „hráčích“ v jednotlivých kategoriích služeb. Výsledné pořadí se určí na základě informací a údajů poskytnutých samotnými kandidáty i třetími stranami; hodnotí se čtyři hlavní parametry – efektivita firmy,  nabídka služeb, vztahy se zákazníky a lidské zdroje.

„Každoroční žebříček Global Services 100, který sestavují Global Services a neoIT, se již stal důvěryhodným zdrojem informací pro zákazníky IT služeb. Žebříček poskytuje již zanalyzované informace pro proces rozhodování a firmy, které se v něm umis?ují na předních místech, se většinou dostávají i mezi favority výběrových řízení. To je samozřejmě výhoda, ze které těží společnosti, jež se dostaly do Global Services 100, a zejména ty, které jsou v TOP 10 v některé z kategorií, jako je například Ness Technologies,“ řekl Ed Nair, redaktor Global Services.

Global Services a neoIT slavnostně předaly ceny vítězům na konferenci Global Services Conference 2008, která se konala 12. března 2008 v Marriott Marquis na Times Square v New Yorku.

Informace pro média:

O společnosti Ness Technologies
Ness Technologies (NASDAQ: NSTC) je globálním poskytovatelem komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které pomáhají zákazníkům zlepšovat jejich konkurenceschopnost i efektivitu. Nabízí široké portfolio řešení a služeb, včetně outsourcingu a offshore, systémové integrace, vývoje software na zakázku, prověřování kvality, poradenství a školení Společnost Ness Technologies má přes 8000 zaměstnanců v 18 zemích Severní Ameriky, Evropy a Asie. Celosvětově spolupracuje s více než 100 předními dodavateli software a hardware. Více informací o Ness Technologies naleznete na www.ness.com.

O Global Services
Global Services je mediální platforma, jejíž součástí je časopis, webové stránky, konferenční akce, zpravodaj a speciální zákaznická řešení. Klienty Global Services jsou vedoucí pracovníci podniků, kteří mají na starosti outsourcing podnikových a technologických služeb. Vlastníkem Global Services je společnost CyberMedia (India) Limited.

O společnosti neoIT
neoIT je společnost poskytující služby manažerského poradenství. neoIT pomáhá předním firmám zlepšovat a rozvíjet obchodní aktivity formou tzv. globalizace služeb (services globalizationSM). neoIT poskytuje jak služby strategického poradenství, tak i praktickou realizační podporu, poradenství i služby v oblasti managementu globalizace informačních technologií (IT) a outsourcingu podnikových procesů (BPO).

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Markéta Pomšárová – Židlická
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 513 053
E-mail: marketa.pomsarova@stance.cz