Ness zdarma radí firmám

Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a business služeb v oblasti informačních technologií, představil českému trhu další zajímavý projekt. V době, kdy jsou většiny firem pod tlakem snižování nákladů, spustila společnost pod názvem Ness WebDrive úspornou alternativu ke klasickému semináři či workshopu. Účastníci těchto online webinářů jsou nezávislí na místě, ušetří čas a tím i náklady a navíc si mohou z archivu virtuální setkání s odborníky kdykoliv zopakovat bez dodatečných nákladů.

Obsah přitom necílí jen na IT odborníky, jak by se mohlo zdát, ale je přizpůsoben pro lidi z managementu, manažery a vlastně pro každého, koho zajímá, jak si usnadnit či zlepšit podnikání. Témata totiž nepředstavují technologie, ale jejich chytré využití pro řešení každodenních problémů firem.

Z podstaty online propojení samozřejmě vyplývá možnost klást v průběhu online setkání dotazy, chatovat a diskutovat. Vše je přitom velmi jednoduché a intuitivní, nevyžaduje od účastníků žádné technické znalosti ani zvláštní HW či SW vybavení - stačí připojení k internetu, zadat www.ness.com/cz a hodina času.

„Naši „nessí“ odborníci nežijí jen technologiemi, ale také businessem našich zákazníků. A tak nám přišlo užitečnější i lidem v ostatních firmách ukázat, jak mohou co nejlépe prakticky využít současných technologických vymožeností - mobility, sociální sítě, cloud… Přinášejí jim obrovské možnosti pro jejich business. Ale i řadu rizik, včetně bezpečnostních. I na to je upozorňujeme a ukazujeme, jak se jich vyvarovat. A všechny informace se přitom účastníci Ness WebDrive dozví z pohodlí své kalendáře nebo domova. A jestli to využijí pro své interní vzdělávání nebo jako námět pro nové řešení a zvýšení konkurenceschopnosti, to už záleží jen na nich,“ zdůrazňuje možnosti projektu Hana Součková, ředitelka Marketingu Ness Technologies v ČR. „Postupně se chceme věnovat například problematice mobilit, cloudu, práce s velkými objemy dat a dalším aktuálním tématům. Název každého webináře vždy dostatečně vypovídá o obsahu: ‚I menší firmy mohou mít silný marketing a obchod‘ nebo ‚Proměňte sami svá data ve výhodu pro váš business‘. Nejaktuálněji se teď 14. 6. budeme věnovat tomu, jak udržet firemní mobilní data pod kontrolou. To je alarmující téma! Málokdo ví, že 59 % firem přišlo o svá data kvůli ztrátě mobilního telefonu, tabletu, USB nebo přenosného počítače a 83 % firem dovoluje zaměstnancům využít vlastní mobilní zařízení pro podnikovou poštu. Prostě počítače si všichni chrání, ale na mobilní zařízení, která dnes obsahují neméně citlivá data, se zapomíná. My bychom to rádi napravili,“ dodává Součková.

Pro účast v online Ness WebDrive stačí jen osobní počítač se zvukovou kartou, reproduktory či sluchátka a připojení k Internetu. Webinář je nezávislý na platformě a je možné využít i mobilní zařízení s iOS nebo Android.

Informace pro média:

O společnosti Ness

Společnost Ness Technologies je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků od softwarového inženýrství, systémovou integraci, vývoj aplikací, poradenství a distribuci software. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Se 7000 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb. Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na http://www.ness.com/cz/

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Štěpán Dlouhý
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 602 685 131
E-mail: stepan.dlouhy@stance.cz