Nové Internetové bankovnictví ING Bank umožní spravovat úspory pohodlně a ještě rychleji než dříve

Nové Internetové bankovnictví ING Bank umožní spravovat úspory pohodlně a ještě rychleji než dříve

ING Bank připravila pro své klienty novou verzi Internetového bankovnictví. Mezi hlavní novinky patří responzivní design, díky němuž se nový vzhled přizpůsobí jakémukoliv rozlišení displeje. ING Bank je vůbec první bankou v České republice, která tento postup při návrhu internetového bankovnictví použila. Pokračuje tak v moderním trendu, který představila před rokem na svých webových stránkách www.ingbank.cz.

Pro klienty ING Bank to znamená, že odteď mohou přistupovat ke správě svých úspor nebo investic z mobilu, tabletu nebo domácího počítače odkudkoliv. Webové rozhraní je optimalizováno pro ovládání myší nebo dotykem a je plnohodnotnou alternativou k mobilním aplikacím ING Bank pro iOS nebo Android.

Celý systém Internetového bankovnictví ING Bank je vytvořen tak, aby byl snadno a rychle ovladatelný. Na hlavní stránce jsou přehledně zobrazeny základní informace o produktech a aktuálním stavu finančních prostředků. Klient se odtud snadno dostane k nejčastěji používaným funkcím, ať už za pomoci přímých odkazů, nebo přehledného menu.

„Jsme si vědomi, že internetové bankovnictví a on-line správa financí s podporou nejmodernějších technologií a funkcí jsou pro úspěch bankovní instituce nutné. Jsem proto rád, že našim klientům můžeme po měsících příprav a usilovné práce představit kompletně nové Internetové bankovnictví, které jim usnadní a zpříjemní správu úspor a investic v naší bance,“ říká Libor Vaníček, ředitel retailového bankovnictví ING Bank, a dodává: „Nová tvář Internetového bankovnictví nabízí přehlednou a intuitivní strukturu, zobrazování celkového zůstatku v záhlaví, rychlé zadání plateb z hlavní stránky a další užitečné funkce. Věřím, že se naši zákazníci s novým Internetovým bankovnictvím rychle sžijí a jeho nové funkce ocení.“

Pokud jde o úpravy, které usnadní a zpříjemní on-line obsluhu ING Konta nebo ING Fondů, přichází na scénu jednoduché zadávání příkazů k úhradě, správa trvalých příkazů nebo ING Termínovaných vkladů. Oproti staré verzi Internetového bankovnictví klient ušetří čas, protože všechny úkony provede rychle a na jedné stránce.  V přehledné historii transakcí je možné pohyby na účtu filtrovat, řadit a nově i exportovat do PDF.

Internetové bankovnictví umožní také efektivnější správu ING Fondů. Přímo na domovské stránce klient získá aktuální přehled o svém portfoliu a investicích a nově lze pomocí jednoduchého zadávání příkazů přímo z titulní strany realizovat také nákup nebo prodej fondů.

Další užitečnou funkcí nové verze jsou automatické úpravy vstupních numerických polí. To znamená, že po zmáčknutí například klávesy „ž“ systém automaticky převede toto zadání na číslo „6“. Odpadá tak opakované přepínání na numerickou klávesnici. Novinkou je také možnost nastavit příkaz ke spoření ze své banky ve prospěch ING Konta s pomocí příkazu k inkasu. I těmito jednoduchými zlepšeními ING Bank dokazuje, že je odborníkem na spoření.

Více informací a praktické návody naleznete na webové stránce http://www.ingbank.cz/noveib/.

Informace pro média:

ING Bank Česká republika

ING je globální finanční instituce holandského původu, která nabízí bankovní a investiční produkty, životní pojištění a penzijní produkty k pokrytí potřeb širokého spektra zákazníků. Historie ING Bank v České republice sahá až do roku 1992. ING Bank poskytuje celou škálu bankovních produktů a služeb řadě významných českých i mezinárodních společností a zaujímá tak přední místo mezi bankami v oblasti podnikového financování, kapitálových trhů a treasury produktů. V roce 2001 ING Bank představila svůj první produkt pro fyzické osoby, spořicí účet ING Konto, a založila tak kategorii spořicích účtů na českém trhu. Rok poté rozšířila svoji nabídku otevřených podílových fondů pro drobné investory, která dodnes patří k nejširším na trhu. Snahou ING Bank je nabízet svým klientům jednoduché, dostupné a bezpečné řešení pro správu jejich úspor.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz