Nové oddělení syndikovaných úvěrů ve Volksbank CZ povede Miroslav Stříbrný

Úkolem nového oddělení pro syndikované úvěry, které povede Ing. Miroslav Stříbrný, bude spolupráce s ostatními bankami a koordinace jednotného přístupu vůči klientům v případě, že je úvěrový produkt poskytován více jak jednou bankou. Je to další významný krok, který má bance umožnit, v rámci strategie nového vlastníka Sberbank, vstup do korporátního segmentu.

Miroslav Stříbrný vidí svůj největší přínos pro Volksbank CZ ve svých téměř dvacetiletých zkušenos-tech v bankovnictví. „Většinu času jsem strávil v korporátním bankovnictví či strukturovaných finan-cích. Je to pro mě nová výzva, kterou se budu snažit naplnit v rámci Volksbank a pod křídly jejího nového vlastníka Sberbank – jedné z největších bank ve střední a východní Evropě,“ říká Miroslav Stříbrný, ředitel oddělení syndikovaných úvěrů Volksbank CZ. Volksbank CZ  má podle něj v součas-né situaci ideální růstové předpoklady. Zájem banky o nové klienty a nové obchody je právě tím, co ho skutečně oslovilo.

Stříbrný přišel do Volksbank CZ z HSBC Prague, kde působil tři roky v korporátním a institucionálním bankovnictví jako vedoucí týmu. Sám ovšem říká, že největší zkušenosti z oboru získal v ČSOB, kde působil 13 let na různých pozicích. Přesto, že začínal v segmentu malých a středních firem, byl u zrodu korporátní divize ČSOB, kde v letech 2002 – 2009 zastával funkce vedoucího týmu,  senior relationship manažera a zástupce ředitele pražské korporátní pobočky.

Miroslav Stříbrný je absolventem Vysoké školy zemědělské v Praze. Mezi jeho koníčky patří rodina, fotbal, lední hokej, golf a jiné sporty. Řídí se mottem „Předem ztracené je pouze to, o co se sami nepokusíme“.

Informace pro média:

Mise Volksbank CZ v oblasti personalistiky

Volksbank CZ dlouhodobě uplatňuje individuální přístup jak ke svým klientům, tak i k zaměstnancům. Jsme banka s budoucností. Díky tomu, že patříme mezi středně velké banky, mají naši zaměstnanci i jejich kariérní úspěchy lepší možnost vyniknout

Volksbank CZ, a.s.

Volksbank působí na českém trhu od roku 1993 a je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva, developerské společnosti a subjekty ze zemědělského sektoru.

Svým klientům pomáhá získat více ze svých peněz, a tím dělat jejich život finančně jednodušším. Poskytuje srozumitelné finanční a bankovní poradenství se špičkovou osobní péčí pro klienty. Tímto krokem vrací bankovnictví jeho původní osobní charakter.

Pro více informací kontaktujte:
verze pro tisk