Nové seznamovací „spojky“ agentury Náhoda vyrážejí do ulic

Nezadaní, kteří hledají lásku a vztah, mají nyní větší šanci, že svého ideálního partnera neminou. S prvními květnovými dny se do ulic, restaurací, klubů i fitness studií rozběhly „spojky“ seznamovací a rozvojové agentury Náhoda, aby jejím klientům přihrály možnost setkat se s protějškem jejich snů. Za smysluplný tip spojku čeká finanční odměna. Novým konceptem chce Náhoda zatraktivnit a zefektivnit službu individuálního vyhledávání partnera na míru.

Z námi nabízených typů seznamování mají nezadaní asi největší zájem o individuální vyhledávání. To znamená, že při výběru partnera nemusejí trávit dlouhé hodiny vysedáváním u počítače a prohledáváním naší internetové databáze, ale že jsme to my, kdo na základě jejich předem specifikovaných přání provede jakýsi předvýběr. Důležitým argumentem je také bezpečnost klienta, ten se nikdy nesetká s protějškem, jehož osobně neviděl seznamovací agent a neověřil jej pomocí občanky. Proto jsme se na tento typ seznamování nyní více zaměřili a rozšířili jsme počty externích spolupracovníků Náhody, takzvaných spojek,“ říká Veronika Vinterová, majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda. 

Princip individuálního vyhledávání je jednoduchý. Klient s konzultantem Náhody předem probere nejen to, jaké jsou jeho představy o partnerovi a budoucím vztahu, ale také co může nabídnout on sám. Dotazník pak poslouží spojkám při hledání nejvhodnějšího partnera jak v internetové databázi agentury, tak i „v terénu“. „Věříme, že se najde řada lidí, kteří mají široký okruh nezadaných přátel a známých a v naší databázi možná právě na ně čeká ten pravý. Pokud se s námi rozhodnou spolupracovat a podaří se jim vyhledat vhodného kandidáta, jejich úsilí nezůstane bez odměny,“ doplňuje Veronika Vinterová.

Lidem, kteří hledají lásku, Náhoda navíc každý měsíc přináší několik seznamovacích a rozvojových akcí. V květnu to bude například Den pro muže (18. a 19. 5.), pro ženy pak kurz líčení (29. 5.).

Více informací k novému konceptu spojek naleznete na stránce www.nahoda.com/stranka-vip-inzerce-308. Termíny akcí pořádaných agenturou Náhoda naleznete na webu www.nahoda.com.

Informace pro média:

Náhoda

Seznamovací agentura Náhoda vstoupila na trh v roce 2011 s jasnou myšlenkou. Je přesvědčena, že nalezení životního partnera nelze ani v dnešní době omezit na neosobní elektronické služby. Svým klientům poskytuje mimořádný servis osobních konzultací, které vedou k ujasnění jejich představ o budoucím vztahu. Nabízí odborné služby spojené s rozvojem osobnosti klienta z oblasti psychologie, koučování, fyzioterapie či změny image. Navíc se zaměřuje na individuální vyhledávání partnera z vlastní databáze či mimo ni a to vše se zárukou vysoké profesionality a absolutní diskrétnosti. Může pomoci i při následném vedení křehkého vztahu formou partnerského a manželského poradenství. Cílem Náhody je, aby každý klient odhalil své skutečné já, dobře se cítil a vyšel spolu s ní vstříc svému životnímu partnerovi.
www.nahoda.com

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz