Lidé

Management

Petr Soukup
Managing Partner
petr.soukup@stance.cz

Petr Soukup je zakladatelem a jediným majitelem Stance Communications. Na práci agentury denně aktivně dohlíží a je nedílnou součástí několika „klientských" týmů. Zakládá si na přehledné struktuře agentury, díky níž dokáže ovlivňovat její chod ve prospěch klienta takřka okamžitě. Na roli Managing Partnera jej připravila předchozí mnohaletá zkušenost z oblasti firem i médií. V letech 1996–2000 působil v jako Obchodní ředitel společnosti SAZKA. V letech 2000–2003 byl Publisherem týdeníku EURO vydavatelství EURONEWS, které zároveň vedl coby předseda představenstva a ředitel. V letech 2003–2004 přijal roli krizového manažera SAZKA ARENY. Petr Soukup vystudoval pražskou VŠE.

Michal Růžička
Development Director
michal.ruzicka@stance.cz

Michal Růžička je součástí vedení Stance Communications od roku 2015. Do agentury přináší dlouholetou českou i zahraniční mediální zkušenost a také pětileté angažmá v oblasti odpovědného podnikání a CSR. V letech 2009–2014 působil jako Managing Partner Agentury PubliCon a vydavatel časopisu CSR fórum a webového deníku o udržitelnosti Souvisíme.cz. Přednášel na českých i zahraničních univerzitách, v Radě Evropy i britském parlamentu.

Předchozí mediální kariéra:

2006 - 2009 Hospodářské noviny, zástupce šéfredaktora
2001 - 2006 BBC World Service – zástupce ředitele českého vysílání
1999 - 2001 MF DNES, zástupce šéfredaktora
1994 - 1999 Týden, reportér, komentátor, zástupce šéfredaktora
1990 - 1994 Lidové noviny, reportér

Michal Růžička vystudoval FF UK v Praze a pro rok 1997-98 získal prestižní John S. Knight Fellowship na Stanfordově univerzitě v USA. Knižně vydal esej Informace a dobro a sbírky sloupků. Je autorem řady profilových interview, například s Václavem Havlem, Václavek Klausem, Wojciechem Jaruzelským, Adamem Michnikem či Jeho svatostí Dalajlamou.

Hana Hadravová
Office Manager 
hana.hadravova@stance.cz

Hana Hadravová v agentuře od roku 2009 plní funkci office managera. Přišla do ní ze skupiny PPF, kde pracovala 12 let na různých pozicích v dceřiných společnostech s odpovědností za back office a správu nemovitostí. Vystudovala VŠE.

Štěpán Dlouhý
Account Director
stepan.dlouhy@stance.cz

Štěpán Dlouhý má více než 18 let praxe v médiích a PR. Novinářské zkušenosti sbíral v IT magazínu Computer. Později několik let vedl jako šéfredaktor nejprodávanější hudební časopis XMAG a web Techno.cz. V agentuře Stance Communications působí od roku 2010 a podílel se například na oceněných projektech Českého domu na LOH 2012 v Londýně či roadshow STK pro chlapy pro Nadační fond Petra Koukala.

Tereza Schneiderová
Account Manager


Iva Nedavašková
Senior Account Executive


Tomáš Neščák
Senior Account Executive

 

Kristýna Válková
Account Executive


Ladislav Pokorný
Account Assistant

 


Veronika Říčková
Account Executive


Monika El Walily
Senior Account Executive

Stance Communications