OKIN FACILITY CZ posiluje manažerský tým

Firma se nově rozdělila do tří divizí. Ředitelem Divize komerčních nemovitostí se stal Vladimír Žaludek (36, na fotografiích). Žaludek na nový post přišel ze společnosti Tunzini-Nickel, která je stejně jako Okin Facility součástí nadnárodní skupiny Vinci. V předchozím působišti zastával pozici Technického ředitele.  Žaludek je absolventem FE VÚT v Brně, prošel společnostmi Johnson Controls a Heinrich Nickel.
Do vedení dalších dvou divizí vybral Okin z vlastních zdrojů. Divizi průmyslu nově bude mít na starosti Milan Janoušek, který dosud ve společnosti působil jako obchodní manažer.  Divize mezinárodního outsourcingu, kterou řídí Václav Špirhanzl, vznikla již dříve a zůstává nezměněna.
„Rozdělení společnosti na tři divize kopíruje strategické cíle firmy – zaměření na tří hlavní segmenty a výraznou orientaci na zákazníka. Každá divize bude stoprocentně odpovědná za svou činnost provozní i obchodní. Společné zůstávají finance a marketing“, uvedl generální ředitel společnosti Okin Facility Michal Jelínek. Od nové organizační struktury si slibuje přehlednější řízení, jasné kompetence a efektivní akviziční činnost.
Okin Facility se specializuje na přebírání neklíčových aktivit od výrobních i servisních organizací. Mezi největší klienty společnosti patří Hamé Babice, Eurotel, Adast Adamov a telekomunikační společnost MCI. Firma zaměstnává 406 zaměstnanců.