OKIN GROUP podpořila benefiční akci UNICEF ČR pro africké školáky

Ostrava, 15. září 2014 – Přední outsourcingová společnost OKIN GROUP podpořila benefiční akci pro Dětský fond OSN – UNICEF ČR nazvanou Zpět do školy. OKIN GROUP přispěla částkou 30 tisíc korun a celkem se fondu podařilo v průběhu večera vybrat více než 350 tisíc. Tento výtěžek bude sloužit k podpoře vzdělávacích programů pro děti v rozvojových zemích v Africe a k zakoupení učebních a vzdělávacích pomůcek, jako jsou matematické tabulky, učebnice, atlasy, psací potřeby či sešity.

Benefičního večera, který se uskutečnil 2. září v ostravské multifunkční aule Gong a nad nímž převzali záštitu hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák a jeho manželka Martina Nováková, se kromě hostů a partnerů akce zúčastnily také známé osobnosti, jako jsou Patrik Eliáš, Michal Viewegh nebo Jitka Čvančarová.

„Těší nás, že jsme mohli přispět na konkrétní vzdělávací pomůcky a alespoň částečně tak podpořit snahu UNICEF zvýšit kvalitu života dětí v krizových oblastech, kde je přístup ke vzdělání velmi omezený. Stejně jako UNICEF se domníváme, že všeobecné základní vzdělání by mělo být přístupné dětem na celém světě," komentoval akci Michal Jelínek, předseda správní rady a statutární ředitel společnosti OKIN GROUP.

O společnosti OKIN GROUP, a. s.

OKIN GROUP je přední dodavatel efektivních řešení na míru pro podniky ve střední a východní Evropě
i v dalších regionech. Na českém trhu působí od roku 1993 a má více než 2000 zaměstnanců. Mezi nejdůležitější značky skupiny patří OKIN BPS a OKIN FACILITY.
www.okin.eu

OKIN BPS patří mezi největší poskytovatele business process services (BPS) v České republice s globální nabídkou svých služeb. Jejím hlavním klientem je jedna z největších světových telekomunikačních společností Verizon Enterprise Solutions, které OKIN BPS poskytuje své služby ze dvou ostravských a jednoho pražského centra. Záběr dodávaných služeb zahrnuje celý životní cyklus dodávky, od podpory prodeje, technologického návrhu řešení, plánování páteřních sítí a konzultační činnosti, přes ověřování, zpracování a kompletaci objednávek, projektové řízení či nastavování a programování koncových zařízení až po služby zákaznické, administrativní a technické podpory. OKIN BPS standardně podporuje všechny své zákazníky v pěti jazycích (angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština) a v osmi dalších dle aktuálních požadavků na území Evropy, Blízkého východu a Afriky.
www.okinbps.com

OKIN FACILITY je specialista v oboru integrovaného facility managementu. V jeho rámci zajišťuje správu a údržbu budov, bezpečnostní služby, recepce, helpdesk, komplexní úklidové služby a údržbu zeleně. OKIN FACILITY se zaměřuje na technické služby, jako je technická správa, energetický management, mobilní údržba, havarijní služba, revizní činnosti a bezpečnostní audity. OKIN FACILITY nepřetržitě inovuje své služby a svým klientům nabízí unikátní know-how, které mj. čerpá také z členství v mezinárodní alianci European Customer Synergy, působící v 37 zemích Evropy. V současné době OKIN FACILITY poskytuje své služby v ČR, na Slovensku či Ukrajině, v Srbsku, Bulharsku, Rumunsku a v Polsku. Ve zmíněných státech spravuje 9 tisíc objektů s více než 6 miliony m2 podlahové plochy.
www.okinfacility.cz