Orange Group představí unikátní rekvalifikační programy v oblasti komerční bezpečnosti určené manažerům

Praha 3. prosince 2007 - ORANGE GROUP a. s. představí 5. prosince 2007 v pražské Sazka Areně dva unikátní rekvalifikační programy zaměřené na oblast komerční bezpečnosti. Rekvalifikační programy pod názvy “SECURITY MANAGER” a “RISK MANAGER” jsou určeny vrcholovým manažerům firem a bezpečnostních angentur, významným představitelům státní správy a státních institucí jako jsou Armáda ČR a ministerstvo vnitra. Oba programy jsou akreditované ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Speciální modulový výcvik, ve kterém si pořadí jednotlivých témat mohou určit sami účastníci, začne už v lednu 2008. Ve středu 5. prosince představí letoři vybraná témata z oblastí: “Analýza rizik” a “Návratnost investic do bezpečnosti”.

Na prezentaci vystoupí:
David Cresswell, expert v oblasti mezinárodní bezpečnosti,
Veronika Fáberová, generální ředitelka Orange Group,
Michal Fábera, předseda Dozorčí rady Orange Group a hlavní lektor programů.

Informace pro média:

O ORANGE GROUP a.s.
Akciová společnost disponuje konsolidovaným týmem odborníků s téměř patnáctiletou praxí v oblasti komerční bezpečnosti. Společnost se zabývá především konzultační a poradenskou činností v oblasti komerční bezpečnosti. Mezi další poskytované služby patří integrace bezpečnostních služeb, event security a vzdělávání manažerů především v oblasti bezpečnosti.

O Davidu Cresswellovi
David Cresswell působí jako ředitel pro výcvik v Mezinárodní výcvikové akademii bezpečnostního managementu ARC (The International Academy for Security Management, ARC Training International Ltd), která je předním britským centrem pro studium řízení komerční bezpečnosti.
Je velmi aktivním členem Britské bezpečnostní komunity, jako první prosazoval udělování vysokoškolských titulů v oblasti bezpečnostního vzdělávání na bázi praktického studia.
V současnosti Cresswell přednáší na Universitě v Middlesexu, na katedře kriminologie, která uděluje titul Master of Science. David je také aktivním členem dvou základních britských profesionálních bezpečnostních asociací. V britské pobočce ASIS zodpovídá za udělování titulů CPP a PSP (Physical Security Professional) a v Bezpečnostním Institutu je členem Hodnotící komise.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Markéta Pomšárová – Židlická
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 513 053
E-mail: marketa.pomsarova@stance.cz
Stance Communications, s.r.o.
Jana Palkovská
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 776 210 599
E-mail: jana.palkovska@stance.cz