Osvoboďte se od nevýhodné hypotéky s Volksbank

Osvoboďte se od nevýhodné hypotéky s Volksbank

Refinancujte již za 3,99 % s fixací na 5 let

Praha, 9. května 2007 – Volksbank CZ spustila v květnu 2007 reklamní kampaň s mottem „Osvoboďte se od nevýhodné hypotéky“. Cílem kampaně je upozornit bankovní klienty na možnost refinancování úvěru na bydlení prostřednictvím nového produktu „Refinancování hypoték od Volksbank“. Pro klienty, kteří se pro refinancování rozhodnou do konce června, připravila Volksbank zvýhodněné úrokové sazby od 3,99 % do 4,39 % pro fixace na 5 let.

Reklamní kampaň, která je největší mediální komunikační aktivitou Volksbank plánovanou pro rok 2007, probíhá v průběhu celého května prostřednictvím billboardů a tiskové inzerce a zároveň jsou připraveny POS materiály na pobočkách banky. Kampaň bude dále podpořena cílenou komunikací na vybraných internetových serverech a lokálními rádiovými spoty. „Pro komunikaci jsme se rozhodli využít jak nadlinková média, tak i podlinkovou podporu formou letáků a plakátů na pobočkách,“ shrnul informace Petr Žibřid, ředitel Marketing & Communication Volksbank CZ. Stěžejním mottem kampaně je výzva k „osvobození se od nevýhodné hypotéky“ a k refinancování úvěru u Volksbank.

Parametry akční nabídky:
 úroková sazba s fixací na 5 let 3,99 % p.a. (garantovaná pro úvěry do 85 % hodnoty nemovitosti se splatností do 10 let)
 poplatek za poskytnutí úvěru jednotně pouze 3 000 Kč bez ohledu na výši refinancovaného úvě-ru
 nabídka platí pro všechny klienty, jimž skončí fixace úrokové sazby do konce roku 2007
a o refinancování si požádají do 30. června 2007.

Více informací na http://refinancovani.volksbank.cz

Informace pro média:

VOLKSBANK CZ, a.s.
Na českém bankovním trhu působí Volksbank od roku 1993. Od 1. ledna 1997 již jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG (VBI) se sídlem ve Vídni (
www.vbi.at). Bilanční suma dceřiných bank VBI, které se nacházejí v devíti zemích střední a východní Evropy – ve Slovinsku, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku, v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a na Ukrajině – činila v roce 2006 6,7 miliardy EUR. (Na konci roku 2005 to bylo 4,2 miliardy EUR.)
Na českém trhu je Volksbank CZ obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střed-ní firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva a developerské společnosti. Nabídku bankovních produktů a služeb ještě významně rozšiřuje také spolupráce s partnerskými společnostmi – VB Leasing, Victoria-Volksbanken pojiš?ovna a Immoconsult Praha. Volksbank CZ má nyní v České republice 44 obchodních míst.

Kontakty
Volksbank CZ, a.s.       
Ing. Lucie Vilímová

tiskové oddělení Volksbank CZ, a.s.    
Heršpická 5, 658 26 Brno      
tel.: 543 525 240       
E-mail: vilimova.lucie@volksbank.cz         
www.volksbank.cz      

Stance Communications, s.r.o.
Viola Baštýřová

Account Executive
Salvátorská 931/8, Praha 1
tel.: 224 810 809
E-mail: viola.bastyrova@stance.cz     
www.stance.cz

Refinancování hypotéky, motiv