Pivovar Ferdinand zahájil spolupráci s PR agenturou Stance Communications

PR agentura Stance Communications zahájila od začátku srpna 2012 spolupráci s pivovarem Ferdinand, který se zabývá tradiční výrobou světlých i tmavých piv. Hlavním cílem agentury je zvýšení povědomí široké veřejnosti o novinkách a plánovaných aktivitách pivovaru.

„Dobře zvládnutá komunikace je pro úspěch na trhu často rozhodující. Rozhodli jsme se, že chceme být českým médiím více na očích, a po zvážení všech možností jsme tento úkol svěřili odborníkům z PR agentury Stance Communications,“ komentuje zahájení spolupráce Jaroslav Lebeda, výrobní ředitel a sládek pivovaru Ferdinand v jedné osobě.

„Jsme rádi, že se mezi naše klienty zařadila taková společnost, která je i v dnešní době věrná tradiční výrobě, ctí ověřené receptury a dokáže si vážit svých zákazníků. Není divu, že dvě značky pivovaru Ferdinand jsou zařazeny do projektu Regionální potravina podporovaného ministerstvem zemědělství. Zaměřit se na zviditelnění společnosti a jejího sortimentu na českém trhu je pro nás výzvou a věřím, že v tomto ohledu splníme veškerá očekávání,“ uvedla výkonná ředitelka Stance Communications Jana Voňavková.

Informace pro média:

O Pivovaru FERDINAND, a.s.
Pivovar se sídlem v Benešově byl založen roku 1897 arcivévodou Františkem Ferdinandem d’Este a dnes je ryze českou akciovou společností bez zahraniční spoluúčasti. Pivovar respektuje původní receptury vaření piva s použitím českého sladu vlastní výroby a žateckého chmele, pomocí klasické technologie s otevřeným spodním kvašením a dokvašováním v ležáckých sklepích. Pivovar vyrábí okolo 25 tis. hektolitrů piva ročně. Produkuje celkem sedm druhů piv od nealkoholického až po speciály. Obchodní politika se zaměřuje především na domácí region a dále na exportní trhy. Součástí pivovaru je i humnová sladovna, která vyrábí ročně cca 2 tisíce tun sladu určeného pro vlastní spotřebu i prodej dalším pivovarům. Více informací se dozvíte na www.pivovarferdinand.cz

O Stance Communications, s.r.o.
Společnost Stance Communications, s.r.o. byla dne 4. února 2008 přijata za právoplatného člena Asociace Public Relations Agentur (APRA). Stala se tak další certifikovanou agenturou v oblasti vztahů s veřejností. Členské agentury APRA pracují na základě etických a profesních standardů reprezentovaných především Stockholmskou chartou. Stance Communications, s.r.o. poskytuje komplexní služby Public Relations od roku 2004. Více informací se dozvíte na www.stance.cz.

Pro více informací kontaktujte: