Pošli originální vtip a vyhraj HP webovou tiskárnu na Fajn radiu

PRAHA, 10. listopadu 2010 – Příští týden odstartuje HP ve spolupráci s Fajn radiem soutěž „Fajn HP ePrint“, která je součástí kampaně na podporu nové revoluční technologie HP ePrint. Díky tiskárnám s touto technologií mohou uživatelé tisknout dokumenty či fotografie z jakéhokoli zařízení odkudkoli na světě jednoduše odesláním e-mailu na adresu tiskárny. Úkolem soutěžících bude poslouchat Fajn radio a posílat na tiskárnu do rádia vtipy a hlášky dne.

O soutěži Fajn HP ePrint
Soutěž bude probíhat od 15. do 26. listopadu 2010 na stanicích Fajn radia. Úkolem soutěžících bude posílat vtipy nebo hlášky dne na adresu tiskárny ve studiu hp@fajnradio.cz. Každý den bude probíhat vždy několik soutěžních kol.

„Touto soutěží chceme zákazníkům ukázat, jak jednouchý a zábavný je tisk s technologií ePrint. Už není zapotřebí zdlouhavé připojování k tiskárně, ale stačí jen poslat e-mail a můžete tisknout. Nyní můžete přátelům posílat fotografie z dovolené či z výletů ještě předtím, než se vrátíte domů,“ říká Marcela Gráfová, marketingová ředitelka divize Imaging and Printing Group společnosti HP.

Tiskárny s technologií HP ePrint
Jsou to první tiskárny, které mají přímý přístup na web stránky nebo k aplikacím, jakou jsou například omalovánky s oblíbenými postavičkami z 3D filmů či přednastavené formuláře, jako například hra sudoku, řádkovaný, notový nebo milimetrový papír, plánovač a podobně. Každá tiskárna s technologií HP ePrint má jedinečnou e-mailovou adresu, která odesílateli umožňuje tisknout stejným způsobem, jako kdyby odesílal běžný e-mail. Dokumenty se dají tisknout díky systému HP ePrint z mobilního telefonu na domácí nebo kancelářské tiskárně, případně na veřejném místě, kde je tiskárna k dispozici, například v hotelu. Posílat na tisk je možné dokumenty sady Microsoft® Office, Adobe® PDF soubory a JPEG obrázky. Se všemi novými tiskárnami je bezplatně dodáván i nový software HP Photo Creations, který umožňuje tvořit fotoalba, kalendáře a jiné zábavné projekty.

Informace pro média:

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

O Fajn radiu
Stanice této rodiny se zaměřují především na mladé posluchače ve věku 15 až 35 let. Jejich program lze definovat jako tzv. CHR formát (Contemporary Hit Radio), který klade důraz na aktuální hudební hity a životní styl mladých lidí. Zatímco ostatní rádia se zaměřují na hraní osvědčených skladeb, Fajn rádia z písniček hity vytvářejí. Výrazným prvkem Fajn rádií je i aktivní promotion zahrnující jak soutěže ve vysílání, tak pořádání zajímavých off-air akcí.
Rodina Fajn rádií v současné době zahrnuje stanice Fajn radio, Fajn North Music, Fajn Rádio Life, Fajn Rádio Agara a Fajn Rádio Hity. Tyto stanice poslouchá každý týden více než 487.000 posluchačů. Více informací na www.fajnradio.cz.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Ondřej Peterka
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809
E-mail: ondrej.peterka@stance.cz