RBP ZP vybere v rámci projektu „Zdravě i hravě“nejlepší recepty na zdravou svačinku pro děti

Soutěž „O nejlepší recept na zdravou svačinku“ pro rodiče a děti od 3 do 12 let míří do finále. Klání probíhá v rámci projektu „Zdravě i hravě,“ jehož organizátorem je Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna (dále jen „RBP ZP“). V polovině listopadu bylo ukončeno zasílání příspěvků do soutěže a nyní začíná výběr tří nejlepších receptů. Výherci budou vyhlášeni nejpozději do konce listopadu na webových stránkách projektu a na facebooku.

Recepty nejčastěji zasílaly maminky, které svým dětem připravují kreativní svačinky, poskládané např. do podoby zvířátka, panáčka nebo obličeje. Je to skvělý nápad, neboť děti si mohou díky takto zábavně připravené svačině snadno oblíbit zdravé potraviny,“ přibližuje ředitel RBP ZP Ing. Lubomír Káňa.

Porota složená ze zástupců RBP ZP nyní vybírá tři nejlepší recepty a vítěze vyhlásí nejpozději do 29. 11. prostřednictvím facebookového profilu a webových stránek projektu. Všichni výherci budou následně kontaktováni a bude jim zaslána cena.

Cenou do soutěže jsou edukační materiály, které jsme k projektu připravili. Jedná se o originální prostírání pod talíř a leporelo s poučnými pohádkami o vitamínech a o Honzíkovi, který se díky zdravé životosprávě stal malým hrdinou. Součástí bude také CD s těmito pohádkami, které namluvil Tomáš Jirman, herec ostravského Národního divadla moravskoslezského,“ představuje ceny Lubomír Káňa.

Call centrum
Každý pracovní den od 7 do 20 hodin na číslech 725 015 375 a 725 394 785.

Více informací naleznete na webu
www.zdraveihrave.cz
www.facebook.com/zdraveihrave

 

 

Informace pro média:

O projektu Zdravě i hravě
„Zdravě i hravě“ je projekt Revírní bratrské pokladny, zdravotní pojišťovny, jehož cílem je zábavnou formou nadchnout už nejmenší děti pro zdravou stravu a pohyb. Jedná se
o preventivní a výchovný program pro rodiče a děti ve věku od 3 do 12 let, který prostřednictvím dvou dětských pohádek o vitamínech a o Honzíkovi a za pomoci prostírání, leporela a dalších materiálů seznamuje děti se zdravým životním stylem. V rámci projektu probíhají také přednášky v mateřských a základních školách v Moravskoslezském kraji. Součástí projektu je
i soutěž o dárkové balíčky.

Stance Communications, s.r.o.
Michaela Moučková
Account Executive
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 513 052
E-mail: michaela.mouckova@stance.cz