RBP ZP vyhlásila v rámci projektu „Zdravě i hravě“ soutěž o nejlepší recept na zdravou svačinku

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, v září zahájila projekt „Zdravě i hravě“, který se zaměřuje na zdravý životní styl dětí ve věku od 3 do 12 let. Spolu s ním odstartovala také soutěž „O nejlepší recept na zdravou svačinku“. Autoři tří nejlépe hodnocených receptů získají dárkový balíček projektu. Recepty spolu s fotografiemi připravených pokrmů lze zasílat na emailovou adresu uvedenou na webových stránkách projektu www.zdraveihrave.cz.


Soutěžící mohou vyhrát hezké ceny, stačí, když pošlou svůj oblíbený a vyzkoušený recept na zdravou svačinku do školy a nezapomenou přiložit také svoji fotografii s připraveným pokrmem,“ popsal základní pravidla Ing. Lubomír Káňa, ředitel RBP ZP.

Recepty spolu s fotografiemi je možné posílat do 16. listopadu 2013 do 12:00 na e-mail: info@zdraveihrave.cz. Do textu je třeba napsat jméno, příjmení a telefonní číslo. Odborná porota poté vybere tři nejlepší recepty, které budou zveřejněny na webových stránkách soutěže. Výherci budou vyhlášeni nejpozději 29. listopadu 2013 na webových stránkách projektu a na facebookovém profilu. Vítězové budou následně kontaktováni a bude jim zaslána cena.

Cenou do soutěže jsou edukační materiály, které jsme k projektu připravili. Jedná se o originální prostírání pod talíř a leporelo s poučnými pohádkami o vitamínech a o Honzíkovi, který se díky zdravé životosprávě stal malým hrdinou. Cena bude obsahovat také CD s těmito pohádkami, které namluvil Tomáš Jirman, herec ostravského Národního divadla moravskoslezského,“ představil ceny Lubomír Káňa.

Call centrum
Každý pracovní den od 7 do 20 hodin na číslech 775 187 010 a 725 394 785.

Více informací naleznete na webu
www.zdraveihrave.cz
www.facebook.com/zdraveihrave

V Ostravě 2. října 2013 

Informace pro média:

O projektu Zdravě i hravě
„Zdravě i hravě“ je projekt Revírní bratrské pokladny, zdravotní pojišťovny, jehož cílem je zábavnou formou nadchnout už nejmenší děti pro zdravou stravu a pohyb. Jedná se o preventivní a výchovný program pro rodiče a děti ve věku od 3 do 12 let, který prostřednictvím dvou dětských pohádek o vitamínech a o Honzíkovi a za pomoci prostírání, leporela a dalších materiálů seznamuje děti se zdravým životním stylem. V rámci projektu probíhají také přednášky v mateřských a základních školách v Moravskoslezském kraji. Součástí projektu je také soutěž o dárkové balíčky.

Stance Communications, s.r.o.
Michaela Moučková
Account Executive
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 513 052
E-mail: michaela.mouckova@stance.cz