Soutěž o večeři s Patrikem Eliášem na podporu UNICEF

Soutěžte, podpořte dobrou věc a vyhrajte zážitek, který si nikde nekoupíte

 

Praha, 26. června 2014 – Až do konce července je možno prostřednictvím mobilní aplikace Sejf soutěžit o večeři s hokejistou Patrikem Eliášem. Večeře se uskuteční na základě dohody o časových možnostech výherce v luxusní v pražské restauraci V Zátiší během měsíce srpna. Cena za jeden hlas je 20 Kč a celý výtěžek za hlasování v jednoduché anketě je určen na podporu programů UNICEF.

 

„Viděl jsem UNICEF v terénu - vím, jak pomáhá a jak důležité to je pro záchranu života dětí. Naše celá rodina proto UNICEF podporuje a věřím, že se k nám přidají další lidé,“ říká Patrik Eliáš, který se do práce této organizace na pomoc dětem zapojuje již více než deset let. Jako vyslanec dobré vůle navštívil mj. programy na podporu vzdělání, hygieny a ochrany sirotků AIDS ve středoamerickém Belize, loni se osobně zapojil do kompletace zdravotnických souprav v centrálním humanitárním skladu UNICEF v Kodani.


„Za 20 Kč může UNICEF pořídit dvě dávky speciální terapeutické výživy pro děti trpící akutní podvýživou, které nemohou přijímat normální stravu. Smyslem této soutěže je především upozornit na možnost podpory charitativních projektů prostřednictvím nových technologií – v tomto případě formou drobné platby mobilním telefonem. Podpory Patrika Eliáše, Sejfu i Zátiší Group si proto moc vážíme,“ uvedla Pavla Gomba, ředitelka UNICEF ČR.


Návod ke stažení aplikace zdarma je možno nalézt na www.sejf.cz.

Informace pro média:

O UNICEF

UNICEF (Dětský fond OSN) pracuje ve více než 190 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich všestranný rozvoj, od narození až do dospělosti. UNICEF dětem zajišťuje zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání pro všechny chlapce i dívky a ochranu před násilím, zneužíváním a riziky nemoci AIDS. Největší část pomoci směřuje do těch částí světa, kde je situace dětí nejtíživější – do rozvojových zemí a do oblastí zasažených přírodní nebo válečnou katastrofou. Práce UNICEF je financována výhradně z dobrovolných příspěvků, přičemž na programy pomoci jde 85 procent ze získaných prostředků.

Pro více informací kontaktujte: