Společnost ELK má nové logo

Společnost ELK má nové logo

Společnost ELK, největší evropský výrobce dřevostaveb, má nové logo. Jeho nosnými prvky i nadále zůstávají vizuál bílého losa (norsky elk) na červeném pozadí a název společnosti v zelené barvě. Nový logotyp byl přizpůsoben současným grafickým a technickým trendům a jeho variabilní součástí je i motto společnosti „Domy pro život“ v příslušné jazykové mutaci či dle konkrétního zaměření společnosti. Nová grafická podoba je platná pro celý holding ELK. 

„Nové logo je tečkou za transformací koncernu ELK, která proběhla v roce 2013,“ říká Marcel Kaštovský, jednatel společnosti ELK s.r.o., a dodává: „Věříme, že jeho aktuální podoba svými čistými liniemi posílí vnímání společnosti ELK v České republice jako moderní, flexibilní firmy, která chce být i nadále inovátorem a špičkou v oblasti montovaných dřevostaveb.“

Informace pro média:

ELK s. r. o.


Rakouský koncern ELK je rodinný podnik s více než třicetiletou historií. V současné době je evropským lídrem v oblasti montovaných dřevostaveb. S výrobními závody v Rakousku a České republice a více než 1 300 zaměstnanci již vytvořil domovy pro více než 40 tisíc zákazníků. ELK je kromě nabídky rodinných domů úspěšný také ve výstavbě komerčních objektů (např. hotely) a staveb občanské vybavenosti, jako jsou vysoké školy nebo mateřské školy.
V České republice zahájila firma ELK s.r.o. svou působnost otevřením výrobního závodu v roce 1989 v Plané nad Lužnicí. Na český trh pak vstoupila v roce 2006 s nabídkou nízkoenergetických montovaných dřevostaveb, srubů a v dalších letech doplnila nabídku o pasivní domy jak v typových řadách, tak s možností individuálních řešení. Domy ELK jsou domy pro život s vysokým standardem, nízkou spotřebou energií a rozsáhlým servisem dostupné pro každého. Domy vyrobené v Čechách v rakouské kvalitě, která je pro ELK prioritou.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz