Společnost ELK podpořila nemocné děti částkou 100 tisíc korun

Společnost ELK podpořila nemocné děti částkou 100 tisíc korun

V rámci benefičního galavečera Srdce pro děti, který proběhl 15. prosince pod hlavičkou obecně prospěšné společnosti Život dětem, bylo vybráno 19 milionů korun. Ty pomohou dětem s vážnými nemocemi. Společnost ELK, přední výrobce montovaných dřevostaveb, na tento projekt přispěla částkou 100 tisíc korun. Podle jednatele firmy, Marcela Kaštovského, je podpora neziskových organizací příjemnou samozřejmostí a vítanou možností, jak svými prostředky pomoci druhým.

Finanční dar ve výši 100 tisíc korun předal jednatel firmy ELK Marcel Kaštovský, který k podpoře projektu říká: "Jako otec dvou dětí jsem si vědom toho, jakou hodnotu má jejich zdraví. Proto jsme se rozhodli přispět těm, kterým zdraví chybí a hledají pomoc společnosti."

Nemoc motýlích křídel, svalová atrofie, onkologická onemocnění nebo autismus, to jsou jen některá ze závažných onemocnění, se kterými se v České republice potýká řada dětí. Díky 19 milionům korun, které se podařilo vybrat v rámci letošního ročníku Srdce pro děti, může obecně prospěšná společnost Život dětem pořídit pomůcky, zdravotnické potřeby a přístroje, které zlepší a usnadní život nemocným dětem i těm, kteří se o ně starají.

Informace pro média:

ELK s. r. o.

Rakouský koncern ELK je rodinný podnik s více než třicetiletou historií. V současné době je evropským lídrem montovaných dřevostaveb. S výrobními závody v Rakousku a České republice a více než 1 300 zaměstnanci již vytvořil domovy pro více než 40 tisíc zákazníků. ELK je kromě nabídky rodinných domů úspěšný také ve výstavbě komerčních objektů (např. hotely) a staveb občanské vybavenosti, jako jsou vysoké školy nebo mateřské školy.

V České republice zahájila firma ELK s. r. o. svou působnost otevřením výrobního závodu v roce 1989 v Plané nad Lužnicí. Na český trh pak vstoupila v roce 2006 s nabídkou nízkoenergetických montovaných dřevostaveb, srubů a v dalších letech doplnila nabídku o pasivní domy jak v typových řadách, tak s možností individuálních řešení. Domy ELK jsou domy pro život s vysokým standardem, nízkou spotřebou energií a rozsáhlým servisem dostupné pro každého. Domy vyrobené v Čechách v rakouské kvalitě, která je pro ELK prioritou.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz
soubor ke stažení