Společnost SAS Institute ČR rozšířila svůj manažerský tým

Vedení společnosti SAS Institute ČR posílil od ledna Jan Kout, který je odpovědný za divizi Professional Services. Jeho hlavním cílem je prohloubit orientaci na business stránku SAS řešení a rozvinout komplexní dodávky v oblastech Customer Intelligence, fraud a informačního managementu. Jan Kout přišel ze společnosti Oracle Czech, kde měl na starosti prodej a rozvoj business aplikací. Vystudoval elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze, kde získal doktorát v oboru umělá inteligence a biokybernetika. Je ženatý, má dvě děti a ve svém volném čase se rád věnuje sportovním aktivitám.

Robert Ernest nastoupil do společnosti SAS Institute ČR na pozici Senior Account Manager. Do SASu přichází po více než osmiletém působení ve společnosti Oracle Czech, kde měl na starosti prodej technologií Oracle klíčovým zákazníkům. Ve společnosti SAS bude v jeho kompetenci prodej významným zákazníkům, zejména bankovním institucím. K jeho hlavním koníčkům patří mořská akvaristika, golf a cestování do netradičních destinací. Ernest je ženatý a má dvě děti.

Informace pro média:

O společnosti SAS

České zastoupení bylo založeno v roce 1999 a je součástí globální sítě SAS Institute, největší soukromě vlastněné softwarové společnosti na světě zaměřené na vývoj a integraci řešení v oblastech Business Analytics a Business Intelligence. Více jak 20 % globálního obratu SAS každoročně investuje do výzkumu a vývoje svých produktů. Výsledkem jsou moderní a inovativní řešení, která celosvětově pomáhají více než 50 000 zákazníků zlepšit výkon a vytvářet větší hodnotu díky realizaci lepších a rychlejších rozhodnutí. Od roku 1976 dává SAS svým zákazníkům na celém světě THE POWER TO KNOW®.

Stance Communications, s.r.o.
Ondřej Šafář
Account Executive
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 725 837 673
E-mail: ondrej.safar@stance.cz