Společnost Tieto obdržela ocenění Oracle Excellence Award Specialized Partner of the Year

Ostrava, 27. května 2013 – Společnost Tieto, největší severoevropský dodavatel IT služeb pro soukromý i veřejný sektor, se stala partnerem roku společnosti Oracle pro rok 2013 v kategorii serverů a datových úložišť. Ocenění bylo uděleno v rámci každoroční akce Oracle Partner Day, která se uskutečnila v Helsinkách. Společnost Tieto je platinovým členem partnerské sítě Oracle.

Ocenění se udílí partnerům společnosti Oracle, kteří projevili v příslušných kategoriích mimořádné zkušenosti a odhodlání. Kritéria pro volbu jeho nositele zahrnují prokázanou spokojenost klienta a vysokou úroveň specializace a rozvoje kompetencí, zahrnující portfolio produktů společnosti Oracle.

Tieto již řadu let dodává výpočetní výkon založený na Oracle SPARC technologii, stejně jako podpůrné služby založené na řešeních pro datová úložiště a páskové knihovny. Společnost Tieto si vybudovala silnou pozici ve specializaci na tyto oblasti řešení. Prostřednictvím kombinace kompetencí a technologií Oracle dokáže Tieto nabídnout řadu klíčových standardizovaných či zákaznicky upravených obchodních prostředí s důrazem na efektivitu, kvalitu a stabilitu s mimořádnou přidanou hodnotou.

„Ve společnosti Tieto jsme velmi hrdí na to, že jsme získali toto ocenění. Vnímáme to jako uznání našich úspěchů ve vývoji a dalším prohlubování našich znalostí v Tieto Finland a Tieto Czech. Pomocí nejnovějších technologií Oracle SPARC jsme schopni našim klientům zajistit to nejlepší prostředí nejen pro databáze, ale rovněž pro nově vznikající middleware či spotřebitelské ekosystémy,“ říká Juha Eklund, Lead Infrastructure Architect ve společnosti Tieto.

Více informací o spolupráci společností Tieto a Oracle naleznete na webu: www.tieto.com.

Informace pro média:

O společnosti Tieto
Tieto je největší severoevropský dodavatel IT služeb, poskytující komplexní služby v oblasti IT pro soukromý i veřejný sektor. Jako důvěryhodný partner v transformaci IT pomáháme našim zákazníkům přizpůsobit jejich procesy a podnikání požadavkům trhu. V Tieto klademe velký důraz na profesionální růst a výsledky. Společnost Tieto, založená v roce 1968, se sídlem v Helsinkách a čistými tržbami 1,8 miliard eur zaměstnává na 17 000 expertů a působí ve více než 20 zemích světa. Její akcie jsou obchodovány na burze NASDAQ OMX v Helsinkách a Stockholmu.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Štěpán Dlouhý
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 602 685 131
E-mail: stepan.dlouhy@stance.cz