Společnost Tieto se umístila mezi 25 předními světovými společnostmi v oblasti péče o zaměstnance

Ostrava, 6. srpna 2013 – Společnost Tieto, největší severoevropský dodavatel IT služeb pro soukromý i veřejný sektor, zaujímá přední pozici v anketě amerického profesního webu Glassdoor(1) . Podle výsledků hodnocení, sestaveného na základě anonymních vyjádření samotných zaměstnanců, patří Tieto mezi 25 předních společností, které svým zaměstnancům nabízejí ideální podmínky pro skloubení osobního a profesního života.

„V Tieto si velmi dobře uvědomujeme, že předpokladem úspěchu v našem silně konkurenčním byznysu jsou kvalitní a spokojení zaměstnanci. Proto se snažíme neustále budovat a rozvíjet takové pracovní prostředí, které by dokázalo dlouhodobě a přirozeně motivovat náš silný IT tým,“ říká Petr Lukasík, generální ředitel společnosti Tieto Czech. „Náš výsledek v žebříčku Glassdoor chápeme jako signál, že se nám v tomto úsilí daří, a máme z něj o to větší radost, že je sestaven na základě skutečných vyjádření našich zaměstnanců v různých pobočkách Tieto korporace,“ dodává Lukasík.

Žebříček byl sestaven na základě dobrovolných a anonymních odpovědí zaměstnanců na téma „rovnováha mezi prací a osobním životem“. Společnost Tieto se v něm řadí na sedmnácté místo mezi nejlepšími firmami a toto pozitivní hodnocení získala především díky příjemné atmosféře v práci, zajímavým pracovním příležitostem a možnostem pracovní mobility.

Glassdoor je americký komunitní web se zaměřením na profesní rozvoj. Jeho ambicí je měnit přístup lidí k hledání zaměstnání i způsob, jakým společnosti vyhledávají talenty. Od svého založení v roce 2007 Glassdoor umožňuje svým členům vyhledávat pracovní nabídky či čerpat informace z unikátního obsahu, který tvoří sami uživatelé. Ten zahrnuje skutečné informace o pracovním prostředí, platových podmínkách či rozhovory se zástupci společností a další informace.

(1) Žebříček společností je zveřejněn na webu:
http://www.glassdoor.com/Top-Companies-for-Work-Life-Balance-LST_KQ0,35.htm

Informace pro média:

O společnosti Tieto
Tieto je největší severoevropský dodavatel IT služeb, poskytující komplexní služby v oblasti IT pro soukromý i veřejný sektor. Jako důvěryhodný partner v transformaci IT pomáháme našim zákazníkům přizpůsobit jejich procesy a podnikání požadavkům trhu. V Tieto klademe velký důraz na profesionální růst a výsledky. Společnost Tieto, založená v roce 1968, se sídlem v Helsinkách a čistými tržbami 1,8 miliard eur zaměstnává na 17 000 expertů a působí ve více než 20 zemích světa. Její akcie jsou obchodovány na burze NASDAQ OMX v Helsinkách a Stockholmu.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Štěpán Dlouhý
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 602 685 131
E-mail: stepan.dlouhy@stance.cz