Sportovci z Volksbank CZ bodovali na sberbankiádě

Čtveřice zaměstnanců Volksbank CZ se zúčastnila 10. ročníku letní sberbankiády. Týdenní sportovní akci pro své zaměstnance každoročně pořádá největší ruská banka Sberbank. Ta letošní, do které se poprvé zapojilo i družstvo složené ze zaměstnanců Volksbank International, proběhla ve dnech 16. – 22. července v ruské Kazani. Zlatou medaili na tenisovém kurtu vybojovala Milana Halamíčková, její kolega Pavel Tomeček se umístil na druhém místě v plavání na 100 m volným způsobem. Sberbank podporuje sport i na vrcholové úrovni. Stala se generálním partnerem zimních olympijských her v Soči v roce 2014.


„Letní sberbankiáda se střídá se zimní a koná se tak jednou za dva roky. Týmy jsou sestaveny ze zaměstnanců Sberbank a letošního klání se jich zúčastnilo 24 s celkovým počtem dvou tisícovek účastníků. V novém městečku v Kazani, vybudovaném pro účely universiády 2013, panovala pohodová, ale i soutěživá atmosféra. Organizačně náročná akce byla výborně zvládnutá a bylo o nás postaráno na jedničku. Účast na sberbankiádě po mě byla velkým zážitkem,“ vzpomíná vítězka tenisového turnaje Milana Halamíčková, IT projekt manažerka Volksbank CZ.

Informace pro média:

Na českém trhu působí Volksbank od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG s hlavním a jediným akcionářem Sberbank (Bank of Russia). Volksbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva, developerské společnosti a subjekty ze zemědělského sektoru.
Svým klientům pomáhá získat více ze svých peněz a tím dělat jejich život finančně jednodušším. Poskytuje srozumitelné finanční a bankovní poradenství se špičkovou osobní péčí pro klienty. Tímto krokem vrací bankovnictví jeho původní osobní charakter.

Pro více informací kontaktujte: