Stance se podílela na hladkém běhu Olympijského parku Soči - Letná 2014 v Praze i studia ČT v Soči

Únor 2014 - Po úspěchu s organizací a vedením Českého domu v Londýně v době LOH 2012, který byl posléze oceněn i zlatou medailí od americké zpravodajské agentury AP a Českou cenou za PR, dostala agentura Stance opět možnost spolupracovat na aktivitách Českého olympijského výboru v rámci ZOH v Soči.

Agentura se podílela během ZOH v Soči organizaci českého Olympijského parku Soči – Letná 2014 a studia České televize v Soči. To bylo vůbec poprvé v historii umístěno přímo v areálu olympijského parku a jeho součástí byl i meeting point pro české fanoušky. Díky exkluzivní poloze zprostředkovala Česká televize všem fanouškům rozhovory s úspěšnými sportovci krátce po skončení jejich závodů. Zvláštní lahůdkou pro sportovní nadšence pak bylo 24 telemostů Soči – Letná, kde sportovci sdíleli své čerstvé zážitky přímo s fanoušky v Praze prostřednictvím několika velkoplošných obrazovek.

„Chtěli jsme všem příznivcům sportu v České republice co nejvíce přiblížit atmosféru olympijských her a využít veškerých příležitostí, které se nám v jejich rámci naskytly," řekl Jiří Kejval, předseda ČOV.

Olympijský park Soči – Letná 2014 představoval unikátní příležitost podpořit v České republice sport a myšlenku olympismu. Projekt měl zároveň napomoci v dlouhodobé snaze změnit přístup českých dětí a mládeže ke sportu. O jeho úspěchu svědčí to, že během 18 dní trvání olympijských her v Soči navštívilo letenský přes 400 tisíc dětí a dospělých. Park neoslovil jen desítky tisíc lidí, kteří do něj denně proudili za sportem a zábavou, ale i miliony diváků u televizí, kteří sledovali pravidelné vstupy z něj v průběhu celé olympiády. Na hlavním pódiu se vystřídalo 120 hostů a 486 účinkujících. Byli mezi nimi i sportovci a olympijští vítězové – snowboardistka Eva Samková, rychlobruslařka Martina Sáblíková, sjezdaři Ondřej Bank a Šárka Strachová, krasobruslař Tomáš Verner, ale i bývalí špičkoví sportovci – hokejový útočník z Nagana Martin Straka či fotbalista Vladimír Šmicer.