TECHO sponzoruje fotbalový Baník Ostrava

Smlouva mezi společností TECHO a Baníkem Ostrava má roční platnost s možností následného prodloužení. „Pro Baník Ostrava jsme se rozhodli zejména kvůli jeho tradici, věhlasu, ale i fanouškům, kteří patří k nejlepším v české lize. Nemalou roli sehrál i fakt, že Baník je jedním ze symbolů Moravskoslezského kraje, který prochází nejdynamičtějším růstem v České republice a tím je zajímavý nejen pro nás, ale i další investory,“ vysvětluje Jiří Kejval, ředitel společnosti TECHO.

Společnost TECHO je tradičním a dlouhodobým sponzorem českého sportu. Její logo je možné vídat zejména ve spojení s veslařským závodem Primátorky či na jiných sportovních akcích.


TECHO, a.s. je vedoucí společností v oboru poskytování komplexních služeb v oblasti vybavování komerčních interiérů ve střední a východní Evropě a zároveň významným výrobcem kancelářského nábytku v České republice. TECHO nabízí nejefektivnější řešení nových kancelářských prostor vytvářejících optimální atmosféru pro dynamické společnosti. Klientelu tvoří významné bankovní domy, finanční instituce, mezinárodní společnosti a vládní organizace.