TECHO zkouší automobily budoucnosti

Společnost TECHO, výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů, u svých produktů klade důraz jak na stoprocentní funkčnost, tak i na kreativitu i toho nejmenšího detailu. Tvořivost a originální nápady do TECHO přináší mimo jiné architektonické studio ADR. Jedním z nápadů, které z něj vzešly, bylo i testování elektrického auta Twizy.

Spolumajitel ADR Petr Kolář a generální ředitel společnosti TECHO Jiří Kejval při testování vozítka předvedli, že se nebojí ani na první pohled neřešitelných úkolů. Právě tak totiž na první pohled působila úloha dostat do nevelkého vozu dva dvoumetrové chlapy.

„Mám rád neobvyklé věci, které si můžu naživo otestovat. Twizy jsem poprvé viděl v Miláně a ihned mě dostal tím, jak snadno se řídí a jak se hodí do městského prostředí. A přitom vypadá designově atraktivně,“ hodnotí Petr Kolář.

Testování si cení i Jiří Kejval, generální ředitel společnosti TECHO. „Těší mě, že se naše dlouhodobá spolupráce se studiem ADR netýká jen architektoniky a kreativních rad, ale i hledání a doporučování technologických novinek a inovací, jako je třeba právě Twizy,“ dodává.

Elektromobil je ideální do městského prostředí, má nízké provozní náklady a je šetrný k životnímu prostředí. Vůz francouzského výrobce, kterému se někdy říká „elektrická čtyřkolka“, láká také na snadné přizpůsobení vzhledu podle přání zákazníka, díky kterému se z každého vozítka může stát jedinečný a stylový dopravní prostředek.

Informace pro média:

O společnosti


TECHO, a.s., patří k předním evropským výrobcům a dodavatelům kancelářského nábytku a je jednou z největších společností v České republice, která poskytuje komplexní služby v oblasti výstavby komerčních interiérů na klíč (tzv. fit-out řešení) pro celou řadu nadnárodních i lokálních firem v Evropě a na Blízkém východě. Společnost je od roku 2008 součástí nizozemské skupiny Royal Ahrend NV, která patří mezi tři největší výrobce kancelářského nábytku v Evropě. Klientelu společnosti tvoří významné bankovní domy, finanční ústavy, mezinárodní společnosti, vládní organizace a veřejné instituce. Její pobočky dnes najdeme ve Velké Británii, na Slovensku, v Rakousku, Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku, Rusku, Gruzii, na Ukrajině a také v Číně a ve Spojených arabských emirátech. Podnikatelské aktivity TECHO však sahají i do exotičtějších oblastí, například do africké Nigérie a Gabunu či na karibský ostrov Trinidad.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Štěpán Dlouhý
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 602 685 131
E-mail: stepan.dlouhy@stance.cz
Twizy_Jiri Kejval_Petr Kolar