Třetí ročník ING Trophy Tour úspěšně zahájen

Golfové centrum v Praze Hostivaři se 30. dubna 2009 stalo dějištěm zahájení již třetího ročníku golfového turnaje ING Trophy Tour 2009. Stálým generálním partnerem turnaje je společnost ING Wholesale Banking, organizátorem akce společnost Connea. ING Trophy Tour  se během roku odehraje v šesti golfových resortech v České republice a na jednom zahraničním hřišti. Celá golfová tour bude zakončena galavečerem v hotelu Paříž v Praze.

Zahajovacího aktu prvního turnaje CEO Golf Cup v Hostivaři se 30. dubna 2009 za ING Wholesale Banking zúčastnil Rolf-Jan Zweep, CEO ING Bank ČR a generální ředitel Wholesale Banking. „Již z názvu zahajovacího turnaje vyplývá, že je určen zejména manažerům. A já jako CEO ING Bank ČR jsem velice hrdý na to, že ING Wholesale Banking může být partnerem celé ING Tropy Tour,“ uvedl při zahájení Rolf-Jan Zweep. Vyvrcholením turnaje bylo předání cen vítězům golfových kategorií a servírovaná gala večeře. ING Trophy Tour byla letos obohacena o nový vizuál, který částečně vychází z loňské image.

V Plzni v Dýšinách si pak druhý květnový den mohli účastníci úvodního turnaje ING Trophy Tour vychutnávat kromě neopakovatelné atmosféry prvních letošních jamek a slunečného počasí i bohatý doprovodný program.

Letošní ročník ING Trophy Tour se bude odehrávat na šesti českých golfových hříštích a v jednom zahraničním resortu v Turecku. Hráči budou soutěžit v jednotlivých kategoriích rozdělených na muže a ženy, individuální hodnocení v každé kategorii je založeno na výši handicapů jednotlivce. Vítěz obou kategorií obdrží na konci každého turnaje pohár a věcné ceny. Absolutní vítěz ING Trophy Tour se ještě může těšit na zvláštní cenu. V rámci doprovodného programu turnajů je připravena nejen golfová akademie a mini turnaj v patování, ale i manikúra a kosmetický koutek pro ženy, masáže, tetování, malování na šátky, tvorba šperků a stylizovaný program pro děti.

Program ING Trophy Tour:

Česká republika
- Plzeň - Dýšina, 2. května 2009
- Mariánské lázně, 23. května 2009
- Karlovy Vary - Cihelny, 13. června 2009
- Karlovy Vary – Olšovy Vrata, 22. srpna 2009
- Slavkov, 5. září 2009
- Konopiště, 26. září 2009

Zahraničí
- Turecko, 28. října 2009

Informace pro média:

ING Wholesale Banking je obchodní název pro aktivity korporátního bankovnictví ING Bank N.V. V České republice byla založena v roce 1992 jako organizační složka ING Bank N.V. Amsterdam. V roce 2008 dosáhla aktiva hodnotu přesahující 128 miliard korun. ING Wholesale Banking je členem Burzy cenných papírů Praha a České bankovní asociace.

ING je globální finanční institucí holandského původu, nabízející služby v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a správy aktiv 85 milionům soukromým, firemním a institucionálním klientům v 50 zemích. S více než 120 000 zaměstnanci se ING skládá ze širokého spektra prominentních společností, které slouží svým klientům pod značkou ING.

ING Group si je dobře vědoma své korporátní zodpovědnosti a globálně iniciovala projekt „Chances for Children“. Ve vztahu k tomuto projektu se ING Wholesale Banking v České republice rozhodla spolupracovat s Nadací Terezy Maxové dětem, která svými cíly ideálně zapadá do její strategie – podpory vzdělání, volnočasových a sportovních aktivit. Spolupráce je ojedinělá i svým způsobem rozdělování grantů, neboť grantová komise je složena nejen ze zástupců Nadace, ale i zaměstnanců ING Wholesale Banking.

Pro více informací kontaktujte:
ING Wholesale Banking
Eva Chlumová
Marketing & Communications Manager
Nádražní 344/25, Praha 5
Tel.: 257 474 339, +420 724 464 192
E-mail: eva.chlumova@ing.cz
Stance Communications, s.r.o.
Viola Baštýřová
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 776 210 599
E-mail: viola.bastyrova@stance.cz
verze pro tiskverze pro tiskverze pro tiskverze pro tisk