Třetí závod dětského mistrovství horských kol proběhne v Jablonci

Třetí závod dětského mistrovství horských kol proběhne v Jablonci

Děti od 1 roku do 16 let, rozdělené do 14 kategorií, se již v tuto sobotu 17. května v Jablonci nad Nisou postaví na start třetího závodu desetidílného seriálu dětského mistrovství horských kol. Účastníci budou moci využít prostředí biatlonového areálu a jeho zázemí, ve kterém se mohou například schovat před případným deštěm.
Novinkou seriálu je soutěž fair play a vyhlášení výtvarné soutěže. Děti v ní čeká příprava vlastního návrhu speciální medaile mezi kterými bude vybrána jedna, kterou organizátoři nechají vyrobit a při příštím závodě ji předají vítězům ve všech kategoriích.
Kromě již tradičních lákadel ve fun zóně, jako jsou skákací hrady, lekce hip-hopu nebo trampolíny, bude tentokrát k dispozici také čtyřkolka, na které se děti budou moct projet. Průběh celého závodu se navíc bude natáčet, takže se během celého dne budou promítat pořízené záběry.
K účasti v závodu se můžete registrovat i vy, a to buď na stránkách www.bikeclinic-cup.cz, nebo od 9:30 přímo na v biatlonovém areálu v Jablonci nad Nisou.

Informace pro média:

Cyklistický obchod Bikeclinic přichází ve spolupráci se svým Bikeclinic Junior Teamem s novým seriálem cyklistických závodů pro děti jménem Bikeclinic Cup. Jedná se o sérii deseti závodů na profesionálně připravených tratích, které se konají na rozličných místech po celé České republice od dubna do září 2014. Do závodů se může přihlásit každé dítě od 1 roku do 16 let, a to jako jednotlivec, nebo i jako součást cyklistického týmu. Nejlepší závodník každé kategorie celého seriálu, ať kluk, nebo holka, získá dres pro vítěze.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz