U portálu DnesNeboNikdy.cz maximální expediční doba 2 měsíce

To je závazek renovovaného portálu pro hromadné nakupování, který vyráží do boje o zákazníka na českém internetu.

Řada zajímavých novinek, jakými jsou například aplikace pro iPhone nebo operační systém Android dalších chytrých mobilních telefonů, čekají klienty portálu DnesNeboNikdy.cz v průběhu letošního roku. Již nyní proběhla inovace designu serveru, jenž se do budoucna nechce zaměřovat jen na slevy, ale na kvalitní servis pro klienty, včetně zodpovědných a renomovaných dodavatelů. Portál DnesNeboNikdy.cz chce poskytnout záruku kvality na zakoupené produkty a služby. Proto pracuje jen s prověřenými partnery, které bude označovat na jejich provozovnách a zařízeních modrým smajlíkem. S mnohými inovacemi je spojena i mediální kampaň na televizi Prima Love.

„Slevových serverů vyrostlo na našem trhu jako hub po dešti. Bohužel velké skupině jejich provozovatelů jde o rychlý zisk. My chceme mít spokojeného zákazníka, a proto jsme se rozhodli, že budeme nabízet služby s maximální expediční dobou dva měsíce. Pokud naše nabídka neuspokojí poptávku, rádi ji zopakujeme,“ uvedl Lukáš Rippl, marketingový specialista serveru DnesNeboNikdy.cz.

„S postupujícím časem bychom chtěli sortiment nabídek rozšířit i o zajímavé produkty jako jsou například mobilní telefony a nezaměřovat se pouze na služby, které dnes nabízí každý,“ prozradil dále Lukáš Rippl. „Doufáme, že si klienti brzy zvyknou na samolepky s modrým smajlíkem, kterými chceme označovat prověřené dodavatele. Chceme, aby se modrý smajlík stal pro klienty zárukou očekávané kvality,“ dodal.

Informace pro média:

O DnesNeboNikdy.cz

Portál DnesNeboNikdy.cz se zabývá hromadným nakupováním a několikrát týdně přináší nové (ojedinělé) nabídky. Na trh přišel se zcela novou koncepcí. Limituje množství prodaných voucherů přímo úměrně možnostem dodavatele, aby se tak předešlo dlouhé objednací době.

DnesNeboNikdy.cz nabízené služby nebo produkty vybírá výhradně od prověřených dodavatelů. Portál je určen zákazníkům, kteří si potrpí na kvalitu. Jako jediný svého druhu spolupracuje s MasterCard, která všem klientům využívajícím této platební karty nabízí 10% slevy z hodnoty nákupu.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Anna Topičová
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 872 331
E-mail: anna.topicova@stance.cz
verze pro tiskverze pro tisk