Valentýn, nebo první Máj? Náhoda oslavuje lásku po celý rok!

Díky Karlu Hynku Máchovi máme už od roku 1836 černé na bílém, že měsícem lásky je Máj. V přírodě přichází láska s jarem, tedy v březnu a dubnu. Před více než dvaceti lety se do našich kalendářů pozvolna vplížil také svátek svatého Valentýna. Jak to tedy s tou oslavou lásky ve skutečnosti je? Podle seznamovací agentury Náhoda stojí za to ji slavit každý den v roce. A o tom, že to s tímto rčením v Náhodě myslí doslova, svědčí i řada zajímavých akcí naplánovaných nejen na hlavní „měsíce lásky“.

„Jsem si jista, že v naší republice se najdou příznivci obou táborů, jak tradiční Máchovi ‚májovci‘, tak stoupenci sv. Valentýna. Osobně si myslím, že bychom se neměli spokojit jen s jedním dnem v roce. Příležitostí pro oslavu lásky lze v průběhu roku najít celou řadu,“ zamýšlí se Veronika Vinterová, majitelka agentury Náhoda a autorka její koncepce péče o zákazníka.

Lidé, kteří jsou aktuálně ve fázi hledání nového partnerského vztahu, svého „Valentýna“, se mohou zapojit do bohaté programové nabídky Náhody. Na konec ledna je pro ně připraven seznamovací bowling, stejně jako v únoru, kdy je čeká i ochutnávka vín přímo na Svatého Valentýna. V únoru mohou zájemci vybírat i z řady tematických kurzů, které pomohou jak ženám, tak i mužům zvýšit sebedůvěru, jež je ve fázi seznamování tolik potřebná. Ženy mohou poučení a zábavu nalézt například v kurzech Jak na podprsenky, Image styl nebo v kurzu líčení. Nejen muži, ale nakonec i jejich partnerky, ocení kurz přední české sex-koučky nazvaný „Den pro muže“, kde se účastníci naučí lépe porozumět ženskému tělu a jeho reakcím při milování. „Nikomu z našich klientů a účastníků seznamovacích akcí nemůžeme zaručit, že už toho letošního Valentýna oslaví s novým partnerem,“ říká Veronika Vinterová. „Můžeme ale garantovat, že se na našich akcích pobaví, přijdou na jiné myšlenky, poznají nové lidi a získají nové poznatky a zážitky. A kdo ví, třeba už v květnu budou někteří z nich stát pod rozkvetlou třešní a symbolicky líbat svou novou lásku, kterou poznali jen tak (s) Náhodou,“ doplňuje.

Termíny akcí pořádaných agenturou Náhoda, naleznete na webu www.nahoda.com.

Informace pro média:

Náhoda

Seznamovací agentura Náhoda vstoupila na trh v roce 2011 s jasnou myšlenkou. Je přesvědčena, že nalezení životního partnera nelze ani v dnešní době omezit na neosobní elektronické služby. Svým klientům poskytuje mimořádný servis osobních konzultací, které vedou k ujasnění jejich představ o budoucím vztahu. Nabízí odborné služby spojené s rozvojem osobnosti klienta z oblasti psychologie, koučování, fyzioterapie či změny image. Navíc se zaměřuje na individuální vyhledávání partnera z vlastní databáze či mimo ni a to vše se zárukou vysoké profesionality a absolutní diskrétnosti. Může pomoci i při následném vedení křehkého vztahu formou partnerského a manželského poradenství. Cílem Náhody je, aby každý klient odhalil své skutečné já, dobře se cítil a vyšel spolu s ní vstříc svému životnímu partnerovi.

www.nahoda.com

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz