Veletrh Dřevo a stavby Brno nabídne blok přednášek o dřevostavbách

Pokud přemýšlíte o realizaci dřevostavby a chcete se o nich dozvědět více, určitě se vyplatí v pátek 25. dubna navštívit některou z odborných přednášek na téma „Energeticky úsporné a zdravé bydlení v dřevostavbě“ na brněnském veletrhu Dřevo a stavby. Ten je jednou z tematických událostí tradičního mezinárodního veletrhu IBF.  Přednáškový blok pod záštitou Asociace dodavatelů montovaných domů poběží na přednáškovém mole v hale P od 10:30 do 18:00 hodin. Témata, prezentovaná předními českými odborníky, rozebírají dřevěné domy ze všech úhlů pohledu – od vývoje trhu s dřevostavbami v ČR, přes jejich financování, až po možnosti šetření energií.

Jedním z účastníků veletrhu je i firma ELK, evropský lídr v montovaných dřevostavbách,
s výrobním závodem v Plané nad Lužnicí. V těsné blízkosti brněnského výstaviště má svůj vzorový dům, který lze navštívit a zhodnotit tak kvality dřevostavby na vlastní kůži. 

V rámci pátečního přednáškového bloku pak Roman Kratochvíl, jednatel společnosti ELK, pohovoří o vícepodlažních dřevostavbách. Na samý závěr tematického dne vystoupí klienti, kteří se podělí o své zkušenosti s bydlením v dřevostavbě. Svého zástupce – spokojeného klienta – zde bude mít i společnost ELK.

Veletrh Dřevo a stavby Brno probíhá od 23. do 26. 4. 2014 na Výstavišti Brno. Více o doprovodném programu se dozvíte na stránkách
http://www.bvv.cz/dsb/dsb-2014/doprovodny-program/.

 

Informace pro média:

ELK s. r. o.
Rakouský koncern ELK je rodinný podnik s více než třicetiletou historií. V současné době je evropským lídrem v oblasti montovaných dřevostaveb. S výrobními závody v Rakousku a České republice a více než 1 300 zaměstnanci již vytvořil domovy pro více než 40 tisíc zákazníků. ELK je kromě nabídky rodinných domů úspěšný také ve výstavbě komerčních objektů (např. hotely) a staveb občanské vybavenosti, jako jsou vysoké školy nebo mateřské školy.

Pro více informací kontaktujte:
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz